FNaF Oynayanlar Baksın

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkes Şimdi FNaF ta bi failini bide o sıra saat kaç olduğunu söyleyin

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat tam 5 de televizyona dalıp ekrana bakmamak ve SpringTrap e ölmek :/.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende Tam FNaF 2 de Saat 4 iken Foxyden ölmek Refleksten küfürü kaçırdım

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda exit yazısı var diye dibimdeki cameraya (sanırım cam1di) ses gönderiyodum :( (Android'de oynuyorum)

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
FNaF 3 te System Restart Menudeki reboot all a yanlışlıkla basmak saat 5 di SpringTrapa öldüm @Sarper170

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat dönüyordu böyle saate bakamadan Ayıcık bir sıçradı.
(İlk oynayışım olduğu için galiba Kasa'nın düğmesine basılı tutmuştum o an çünkü tüylerim diken diken olmuştu ve bunu saydım tam 8,61 dakika sövdüm. Ondan sonra oynamadım daha galiba.)

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saat dönüyordu böyle saate bakamadan Ayıcık bir sıçradı.
(İlk oynayışım olduğu için galiba Kasa'nın düğmesine basılı tutmuştum o an çünkü tüylerim diken diken olmuştu ve bunu saydım tam 8,61 dakika sövdüm. Ondan sonra oynamadım daha galiba.)
Ayıcık :D O Sıra FNaF Kaçta

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla bilmiyorum Allah'ın belası Burak diye bir arkadaşım indirme linkini atmıştı demişti ki bak çok sevimli oyun demişti. O kadar çok seviceksin ki bir oyna bak puzzle gibi bir şey dedi. Şüphelenmiştim zaten. Hiçte bakmadım haa oyunun adı felan yazıyorduda araştırmak bakmak hiç aklıma gelmedi. *** herif birde sevimli, güzel ve komik oyun diyordu.

TheProMiner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende telefonda oynarken daha uygulamayı açtığım anda springtrap'ın şu resmi geldi korkunç bir sesle :S
[DOUBLEPOST=1433002037,1433001850][/DOUBLEPOST]Yanlış yazmışım :D

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla bilmiyorum Allah'ın belası Burak diye bir arkadaşım indirme linkini atmıştı demişti ki bak çok sevimli oyun demişti. O kadar çok seviceksin ki bir oyna bak puzzle gibi bir şey dedi. Şüphelenmiştim zaten. Hiçte bakmadım haa oyunun adı felan yazıyorduda araştırmak bakmak hiç aklıma gelmedi. *** herif birde sevimli, güzel ve komik oyun diyordu.
Ben sana yeni bir oyun öneriyim istersen oyunun 1 ve 2 si var. İlk agar.io oyna istediğin zaman agor.io ya geçebilirsin. Nası açıcam dersen adres çubuğuna yazcan öyle.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuna odaklandığım için bir sorun yaşamadım

ByArrogant

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cep Telefonundan Oynarken (android) fnaf 3 te kameraya bakarken cama yapışmış SpringTrap ı görmek saat 4 iken :S