FocusNetwork 1.8 Survival | Süt İnekleri - Rütbe Sistemi - Emek Survival - Ekmek Parası - Meslekler - SUNUCU AKTİF KATILIN

cepheid

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sw ye bugun başladım ve çok keyif aldım :DDD

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel yorumlardan vazgeçtim laglı sunucu ve ilgisiz oyuncusuna saygısı olmayan bir yönetim ekibi var pişman oldum girdiğime.
Bukadar iyi yorumun arasında tabi senin gibi biri kötü yorum yaza bilir . biz elimizden geldiğince herkesle ilgileniyoruz. Gayetde ilgiliyiz. Teşekkürler.

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran görüntüleri güzel çekilmiş, onun haricinde konu tasarımı daha güzel yapılabilir.

Sunucuya girdim, köylü takasta "Ekmek parası" olarak adlandırdığınız itemde şöyle bir dengesizlik farkettim. 2 Stack karpuz ile 1 "Ekmek Parası" alınıyorken, 2 stack balkabağı ile de 1 "Ekmek parası" alınıyor. Fakat 1 karpuz kırıldığında içinden 3-4 tane çıkabiliyor. Karpuz ile balkabağını eşit tutmak biraz saçma olmuş.

Onun haricinde survival çok oynayan biri değilim, malum hilesiz bir sunucu yaratmak kolay değil. İnsanlar Xray hilesi ile hemen chestlerini elmaslar ile dolduruyor ve tadı kalmıyor.

Son olarak önerim şu; süt inekleri ile güzel oyuncu toplayabilirsiniz -tıpkı beni gibi sırf süt ineği için gelen olacaktır- fakat sürekli bu sisteme dayalı survival elbet insanları sıkacak, sunucuyu bırakmak zorunda kılacaktır. Tavsiyem daha yaratıcı, hiç denenmemiş sistemler getirerek oynayışı sıkmamak, oyuncuların sunucudan soğumasını engellemek. Bu şekilde güzel sistemler getirerek ilerleyebilirseniz güzel yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. Başarılar!

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun oynamak isteyip sinirden sövüp ya da hiçbişey yapmadan ban yemek mi istiyorsunuz.Tam adresindesiniz.Karar sizin !
Ekran görüntüleri güzel çekilmiş, onun haricinde konu tasarımı daha güzel yapılabilir.

Sunucuya girdim, köylü takasta "Ekmek parası" olarak adlandırdığınız itemde şöyle bir dengesizlik farkettim. 2 Stack karpuz ile 1 "Ekmek Parası" alınıyorken, 2 stack balkabağı ile de 1 "Ekmek parası" alınıyor. Fakat 1 karpuz kırıldığında içinden 3-4 tane çıkabiliyor. Karpuz ile balkabağını eşit tutmak biraz saçma olmuş.

Onun haricinde survival çok oynayan biri değilim, malum hilesiz bir sunucu yaratmak kolay değil. İnsanlar Xray hilesi ile hemen chestlerini elmaslar ile dolduruyor ve tadı kalmıyor.

Son olarak önerim şu; süt inekleri ile güzel oyuncu toplayabilirsiniz -tıpkı beni gibi sırf süt ineği için gelen olacaktır- fakat sürekli bu sisteme dayalı survival elbet insanları sıkacak, sunucuyu bırakmak zorunda kılacaktır. Tavsiyem daha yaratıcı, hiç denenmemiş sistemler getirerek oynayışı sıkmamak, oyuncuların sunucudan soğumasını engellemek. Bu şekilde güzel sistemler getirerek ilerleyebilirseniz güzel yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. Başarılar!
Teşekkürler efendim öncelikle malum olay hileye bi cevapta bulunayım biz sunucuya xray koruması ekledik ve bunun sayesinde hileyle elmas çok zor bulunuyor 2 ci olarak 7/24 aktif olduğumuz için birçok hileyi bulup cezalandırıyoruz.Son olarak süt ineği tabikide en sonunda herkesi sikicak o zamana kadar yeni bir şey arıyoruz herhangi bir şey aklımıza geldiğinde hemen eklicez şüpheniz olmasın yorumunuz için bir daha teşekkürler.

BayKursad

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cok güzel bır server ben begendım oynuyorum feba bir server herseki beklıyorum

DOUBLESHOT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
COK GUZEL BIR SEVER TAVSIYE EDERIM ! Play.focusnw.tk :DOUBLE SHOT

marmareski

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Gerçekten Bu Sunucuyu Çok Beğendim Bu Kadar Sade Bu Kada Çok Şey Yapılan Ve Emek Survival Sunucusunu Bize Sunduğu İçin Teşekkürler FocusNetwork