Fonksiyonlu Asistan Programım

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
NE İŞE YARAR?:

• Yapmanız gereken çok uzun bir iş varsa asistan hepsini mükemmel bir şekilde tamamlayabilir. (900 tane dosyanın adı 1 2 3 4 diye teker teker numaralandırmak gibi)
  • Zaman kaybını azaltır.
  • Her gün yapılması gereken sıkıcı işleri o yapabilir.
  • Bazı oyunlardaki bazı sıkıcı görevleri sürekli olarak asistana yaptırtabilirsiniz.
  • Oyunlardaki karmaşık kombinasyonları yapmasını sağlayabilirsiniz. (Örnek: CTRL+U tuşuna basınca kılıcı seçip 100 sefer sol kliğe tıklamak gibi)
  • Hayal gücü ile sınırlı
1.png

Program Özellikleri:

• Boyutu 1 mb bile değil.
  • Çok hızlı.
  • Kişiselleştirilebilir
  • Aşırı derecede az sistem kaynağı tüketir.
1.png

KOMUTLAR:
kapan -> programı kapatır
... yaz -> klavyeden ... yazar
-> Özellikleri:
  • Çok uzun metinleri yazdırabilir
  • İçinde komut varsa gerçekleştirmez
  • Döngülerde %i ile kaçıncı döngüde olduğunu yazabilir
  • {TUŞ ADI} bu şekilde ingilizce bir biçimde tuş adı yazılırsa o tuşa basar ({enter} enter tuşuna basar veya {up} yukarı ok tuşuna basar)
  • Eğer {TUŞ ADI}'nın önüne ^ konulursa ctrl tuşuyla beraber + konulursa shift tuşuyla beraber ! konulursa alt tuşuyla beraber # konulursa windows tuşuyla beraber tuş kombinasyonunu gerçekleştirir.
... de -> mesaj kutusundan ... yazar
x y sol tıkla -> belirtilen x ve y koordinatına sol tıklar
x y sağ tıkla -> belirtilen x ve y koordinatına sol tıklar
... dakika bekle (... dk bekle) -> ... dakika boyunca bekler eğer sonrasında bir komut yoksa mesaj gönderir yoksa göndermez.
... saniye bekle (... sn bekle) -> ... saniye boyunca bekler eğer sonrasında bir komut yoksa mesaj gönderir yoksa göndermez.
dolar -> TCMB'den dolar ve euro bilgilerini çeker
euro -> TCMB'den dolar ve euro bilgilerini çeker
... geçeye/geçe kadar bekle -> saatin ... geçe olmasını bekler. Mesela saat 10:00 olsun 10 geçeye kadar bekle derseniz 10:10 geçeye kadar bekler
saat ... hatırlat -> saat ... 'de mesaj çeker eğer sonrasında bir komut yoksa mesaj gönderir yoksa göndermez.
eğer sonrasında bir komut yoksa mesaj gönderir yoksa göndermez.
... aç -> program site dizin gibi şeyleri açar
Örnekler:
  • www.google.com
  • C:\ aç
  • C:\test.exe aç
  • notepad aç
  • chrome.exe aç
x y hareket ettir -> mouse'u x ve y koordinatlarına hareket ettirir
... öldür -> ... programını kapatır (zorla kapatır)
  • notepad öldür
  • chrome öldür
  • csgo öldür
göster -> programı gösterir
gizle -> programı gizler (Eğer yaz komutunda söylenenleri yazdırmıyorsa muhtemelen programa yazıyordur bunu kullanınız)
internetim çalışıyor mu (internet var mı) -> internetin olup olmadığını söyler
... kaç harf -> kaç kelime olduğunu söyler
... kaç kelime -> kaç kelime olduğunu söyler
... ne demek -> ingilizce ve almanca yazılmışsa türkçeye, türkçe yazılmışsa ingilizceye çevirir eğer sonrasında bir komut yoksa mesaj gönderir yoksa göndermez.
x y rastgele sayı üret -> [x,y] kapalı aralığından bir tam sayı çeker.
  • 1 2 rastgele sayı üret -> 1 veya 2 der
Basit hesaplama yapabilir -> (122*43)+6953

1.png

BAĞLAÇ:
Sonra bağlacı ile komutlar birbirine bağlanabilir
Örnek:
Kod:
5 sn bekle sonra 1000 800 sol tıkla sonra merhaba dünya! yaz

Soldan sağa doğru komutları sırasıyla gerçekleştirir önce 5 sn bekler sonra tıklar sonra yazar.
1.png

DÖNGÜ:
%i ile kaçıncı döngüde olduğu bütün komutlar ile kullanılabilir.
bunu x kere tekrarla -> x kere önceki komutu tekrarlar
Deminki örneği geliştirelim.
Kod:
5 sn bekle sonra 1000 800 sol tıkla sonra Bu %i. mesajım{enter} yaz bunu 30 kere tekrarla

Soldan sağa doğru komutları sırasıyla gerçekleştirir önce 5 sn bekler sonra not defterine aşağıdaki çıktıyı yazar.

bu 1. mesajım
bu 2. mesajım
bu 3. mesajım
bu 4. mesajım
bu 5. mesajım
bu 6. mesajım
bu 7. mesajım
bu 8. mesajım
bu 9. mesajım
bu 10. mesajım
bu 11. mesajım
bu 12. mesajım
bu 13. mesajım
bu 14. mesajım
bu 15. mesajım
bu 16. mesajım
bu 17. mesajım
bu 18. mesajım
bu 19. mesajım
bu 20. mesajım
bu 21. mesajım
bu 22. mesajım
bu 23. mesajım
bu 24. mesajım
bu 25. mesajım
bu 26. mesajım
bu 27. mesajım
bu 28. mesajım
bu 29. mesajım
bu 30. mesajım
1.png

FONKSİYONLAR:
.fonksiyon ..., ... -> ilk ... fonksiyon adı ikinci ... yapılacaklar listesidir (Virgülün olması şarttır)
Örnek:
Kod:
.fonksiyon 10 saniye bekleyip eiko dermisin, 10 sn bekle sonra eiko de
Bundan sonra ne zaman asistana 10 saniye bekleyip eiko dermisin denirse 10 sn bekleyip eiko diyecek.
Fonksiyonlar bağlaç içinde kullanılabilir.
Ayrıca geçici adlı fonksiyon her program açıldığında resetlenir.
1.png

BİLİNEN BUGLAR:
-> ?
1.png

EKLENECEK ÖZELLİKLER:

• İstenilen klavye kısayolu ile ekrana getirme
  • Matematiksel ifade ve ifade çözücü
  • Denklem çözücü
  • Grafik çizici
  • Sözlük (+)
  • Telefon ile etkileşim
  • Bilgisayarı fonksiyonsuz kapatabilme
  • Veriler ile daha haşır neşir bir asistan (+)
  • Kelime uzunluğu ölçücü (+)
  • Her gün belli bir saatte eylem gerçekleştirebilme
  • Daha güzel ve fonksiyonel arayüz
  • Değişkenler
  • Ekrandaki resimlere tıklayabilme
  • Eğer komutu
  • Dosyalar ile daha haşır neşir bir asistan
  • Bir programın açılmasını bekleme özelliği
  • Bir programı maximize minimize etme özelliği
  • Verilen 2 koordinat arasında kalan yer arasında OCR özelliği
  • Birim dönüştürücü
  • Text expander (?) (örnek: klavyeden slm yazınca otomatik olarak selam'a çevirmek)
  • Ayarlar (+)
1.png

RESİM:

Screenshot_8.png

1.png

İNDİRME LİNKİ:
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

1.png

VİRUS TOTAL:
https://www.virustotal.com/#/file/f...28ae65428460a66c381481a47de7456fe61/detection
(Neden 2 tane kırmızı olduğunu bilmiyorum. Eğer arkada görev vermediyseniz hiçbir şey yapmadan bekler.)

Son düzenleme:

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güncel

Son düzenleme:

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

kingOf0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
program'ı yaptıktan sonra içine rat encode etmiş olabilirsin.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten mükemmel. İndirip bakmadım ama yeniden forumda bunun gibi bir şey görmüş olmak beni çok mutlu etti. Forumda fazla dolanmıyorum ama her türlü geliştirmeyi destekleyeceğime emin olabilirsin. Bir de, şu anki halinin ne kadar zaman aldığını sorabilir miyim?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunda tarattığın dosya ile indirme linkini verdiğin dosya aynı değil. Konundaki virustotal sonucunda trojan demiyordu ancak benim tarattığım diyor.
Asistan güya dolar güncel değerini veriyor ama elle hazırlanmışcasına aynı değeri döndürüyor her seferinde.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi virüs olabilir.

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konunda tarattığın dosya ile indirme linkini verdiğin dosya aynı değil. Konundaki virustotal sonucunda trojan demiyordu ancak benim tarattığım diyor.
Asistan güya dolar güncel değerini veriyor ama elle hazırlanmışcasına aynı değeri döndürüyor her seferinde.

Virüstotal sonucu programın ilk sürümüne aittir. Her sürümde bir virüstotale yüklemenin mantıklı olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca dolar verileri TCMB'nin yayınladığı güncel verilere göre internetten çekilmektedir. İnanmıyorsanız internetiniz kapattıktan sonra dolar komutunu çalıştırmayı deneyebilirsiniz çalışmayacaktır.
Bu da kaynak kodu:

Kod:
string tcmb = "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml";

var xmlDoc = new XmlDocument();
xmlDoc.Load(tcmb);

string dolarAlis = xmlDoc.SelectSingleNode("Tarih_Date/Currency[@Kod='USD']/BanknoteBuying").InnerXml;
string dolarSatis = xmlDoc.SelectSingleNode("Tarih_Date/Currency[@Kod='USD']/BanknoteSelling").InnerXml;

string euroAlis = xmlDoc.SelectSingleNode("Tarih_Date/Currency[@Kod='EUR']/BanknoteBuying").InnerXml;
string euroSatis = xmlDoc.SelectSingleNode("Tarih_Date/Currency[@Kod='EUR']/BanknoteSelling").InnerXml;

MessageBox.Show("Dolar Alış: " + dolarAlis + Environment.NewLine + "Dolar Satış: " + dolarSatis + Environment.NewLine + Environment.NewLine + "Euro Alış: " + euroAlis + Environment.NewLine + "Euro Satış: " + euroSatis);

1534421836615.png

Son düzenleme:

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

program'ı yaptıktan sonra içine rat encode etmiş olabilirsin.
Önyargılarınızı değiştiremeyeceğime göre yapabileceğim hiçbir şey yok. Bu program bir virüs değil. Programın içine ne yazarsam yazayım bazı antivirüslerin virüs diye tanımlamasını kaldırmamın da bir yolu yok gibi gözüküyor çünkü çok indirilen bir program değil. Kimseyi indirmeye zorlayamam. Güvenmiyorsanız indirmeyebilirsiniz. Tek üzüldüğüm nokta kafe programı yapanlara, plugin yapanların konularının altına baktığımda bir adet bile önyargılı içerik göremiyorum herkes tebrik etmiş hatta bazıları satın almak istemiş. Ben ise özgün bir proje ile geliyorum kendim için yaptığım programı başkaları da faydalansın diye detaylı yaklaşık hazırlaması 1.5 saat süren rehber niteliğinde konu açıyorum tek aldığım dönüt ise başka programların hatası sonucu benim programımı virüs zanneden insanların görüşleri.

Son düzenleme:

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gerçekten mükemmel. İndirip bakmadım ama yeniden forumda bunun gibi bir şey görmüş olmak beni çok mutlu etti. Forumda fazla dolanmıyorum ama her türlü geliştirmeyi destekleyeceğime emin olabilirsin. Bir de, şu anki halinin ne kadar zaman aldığını sorabilir miyim?
Teşekkür ederim. Programın ilk versiyonunu yazmaya aynı gün içinde saat yaklaşık 18 gibi başlayıp 00'da bitirmiştim. En son sürümüyle beraber sanırsam yaklaşık kodlaması 8-12 saat sürmüştür.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önyargılarınızı değiştiremeyeceğime göre yapabileceğim hiçbir şey yok. Bu program bir virüs değil. Programın içine ne yazarsam yazayım bazı antivirüslerin virüs diye tanımlamasını kaldırmamın da bir yolu yok gibi gözüküyor çünkü çok indirilen bir program değil. Kimseyi indirmeye zorlayamam. Güvenmiyorsanız indirmeyebilirsiniz. Tek üzüldüğüm nokta kafe programı yapanlara, plugin yapanların konularının altına baktığımda bir adet bile önyargılı içerik göremiyorum herkes tebrik etmiş hatta bazıları satın almak istemiş. Ben ise özgün bir proje ile geliyorum kendim için yaptığım programı başkaları da faydalansın diye detaylı yaklaşık hazırlaması 1.5 saat süren rehber niteliğinde konu açıyorum tek aldığım dönüt ise başka programların hatası sonucu benim programımı virüs zanneden insanların görüşleri.
Yaptığın yöntem günlük olarak çekiyor ve gün içerisinde döviz çok değişken olabilir. Bir API yardımı ile anlık olarak çekebilirsin.
API Documentation - Fixer