ForcelionPvP.Batihost.com 1.8x Yeni Nesil PvP Sunucusu

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

IP:ForcelionPvP.Batihost.com
WEB SİTE:http://forcelionpvp.mc.tc/
Öncelike bu benim ilk konum Yorumları ona göre yaparsanız sevinirim.

Şahsen ben bu oyuna 1.8 sürümünde başlayan ve o tarihten beri Minecrafta sunucu işleri ile uğraşan biriyim açtıgım bir sürü sunucu oldu ilk sunucumu 2016 haziran ayında pvp sunucusu (ozpvp) olarak açtım ve bugüne kadar birçok server açtım
KURUCU
RUDICH ADMİN EfelerlerGM ADMİN SOUCLAPPES

> Adaletli yetkililere sahibiz.
> PvP alanında Her geçen Gün daha iyi sistemleri getirmeye çalısıyoruz.
> Yepyeni bir Duel Sistemine Sahibiz.
> Minimum ping alabileceğiniz bir sunucumuz var.
> Yetkililer günün çoğunu sunucuya ayırıyor .

> Donor alanların normal oyunculardan farkı yok herkese eşitiz .
> Hilelere karşı affımız yoktur

> Hile koruması bulunmaktadır bunun yanında zaten yetkililer aktif

FFA

BUİLDUHC

KİT DÜZENLEME

Bounty Market

VE DAHA REPORT STATS GİBİ BİR ÇOK SİSTEM VAR
IP:ForcelionPvP.Batihost.com
WEB SİTE:http://forcelionpvp.mc.tc/

HanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AAC Artık Kötü Bir Koruma Huzuni Gibi Bir Hile Bile Korumayı Geçer Duel Sistemi Eski FunnyPvP Ve xFallPvP'den Alıntı Arenalar Büyük Ve Düz Bu Yüzden Oynanabilir Ama Arena Alıntı SkorTablosu Artık birçok Sunucu Kullanıyo Ve Bu Isimde Bir Sunucu Vardi 2015 - 2016 dan Kalma Bu Sunucu O Sunucumu ?
Ama Sunucunuz Eski FunnyPvP Andırıyor Duygulandım

Son düzenleme:

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AAC Artık Kötü Bir Koruma Huzuni Gibi Bir Hile Bile Korumayı Geçer Duel Sistemi Eski FunnyPvP Ve xFallPvP'den Alıntı Arenalar Büyük Ve Düz Bu Yüzden Oynanabilir Ama Arena Alıntı SkorTablosu Artık birçok Sunucu Kullanıyo Ve Bu Isimde Bir Sunucu Vardi 2015 - 2016 dan Kalma Bu Sunucu O Sunucumu ?
Ama Sunucunuz Eski FunnyPvP Andırıyor Duygulandım

AAC yerine başka bir eklenti kodlatmayı düşünüyoruz ancak duel sistemi FunnyPvP ve XFALL dan alıntı değil ilk defa ismini forumda gördünm FunnyPvP nin alıntı demeniz biraz garip geldi birde ben 2015 yılının sonunda oyuna katıldım ve o zaman daha survival oynuyordum bu zamanlar :) Yorumunuz icin teşekürler

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FFA mapini beğenmedim onun dışında iyi gibi duruyor. Başarılar...

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yorumunuz için teşekürler haritaya yapılar eklendi eğer daha fazla istek gelirse birdahaki update de yenileyebiliriz

FFA Haritasını değiştirdik server güncel HUB desteği eklendi +

TheElectroFox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ismi bile çalıntı...
fazla söze gerek yok forcelion eski hypervenox un serveriydi Xeon ve Xoro skript lerini nyazılımcısıdır kendisi zamanında bunlar çok zor şeylerdi :)
hatta o zaman map download korumasını kimse bilmeidği için "gerçek" forcelion un mapini çalmıştım gerçi kullanamadım server açamayınca ama
serverin adı çalıntı
girdiğimde warp plugini bozuk
spawn bozuk
wg yok
oynayamadım 0 kişi

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucuda alıntı yoktur canlı canlı kodlanmış bir sunucudur senarist palyaço kanalında canlı yayın olarak var Fırat bey den alıntı yaptığımız hiçbir şey yok ismine gelirsek bu kurucu forcelionpvp.net alan adını almış tı ve bu sunucudan önce kimse forcelionpvp.net alan adını almadı yani boş boş konuşma her şey ortada ama yediremiyorsun not:sunucu kapanmıştır -sunucu developer ı BaranYılmaz

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ismi bile çalıntı...
fazla söze gerek yok forcelion eski hypervenox un serveriydi Xeon ve Xoro skript lerini nyazılımcısıdır kendisi zamanında bunlar çok zor şeylerdi :)
hatta o zaman map download korumasını kimse bilmeidği için "gerçek" forcelion un mapini çalmıştım gerçi kullanamadım server açamayınca ama
serverin adı çalıntı
girdiğimde warp plugini bozuk
spawn bozuk
wg yok
oynayamadım 0 kişi
Map download modunu 2014 yılında kullanan arkadaşlar ım var yok çok zormuş sizin yapabildiğiniz şeyler az deseniz daha iyi olur acizliginize her kezi katmayin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi