★ForeverNetwork★ Türkiyedeki İlk Para Kazanma Sistemi / SkyBlock

Proje Devam Etsin mi?

• Evet Başarılarının Devamını Dilerim

• Yaani

• Olsada Olur Olmasada

• Fark Etmez

• Hayır Etmesin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yok (Kalıcı Yasaklanma) Network
★ IP Verilmiyor Siteye Gidin★
★ FNetwork.Mc.Tc ★
★ 1.8★

★ SUNUCU ÖN TANITIMI★
Merhaba, Bu sunucu Türkiye'deki ilk "Para Kazanma Sistemi"ni tasarlamakta. Sunucumuzun kurucuları "LordBorakan ve GomolaX" olmak üzere ortak açılmıştır. Sunucumuz RAM Açısından Yetersiz Olsada Destekleriniz ve Satışlarımızla Hayaller 5GB RAM. Eğer Destek Verirseniz Gelişmemize Katkıda Bulunursunuz. Sunucu Faction olarak başlamış olup, Türkiye'deki ilk "Site Kredisi" kazanma sistemini harekete geçirmek için çalışmıştır. Ama şu an çoğu (90%) plugin bozuk olduğu için, Sunucumuza oyuncu girmemek şartıyla "Bakıma Alınmıştır". Şu An Bakımda Olup Yaklaşık 1 Hafta veya Daha Kısa Sürede Bitirmeyi Planlıyoruz. Sunucuda Coin Kasıp Onların Levellerini Geliştirip Site Kredisi Kazanabileceğiniz Gibi, Şu An Yapılacak Yeni Sistemle SkyBlock Sunucusunun Yanında Bu Sistemi "Sunucu Kapanmadığı Sürece" Devam Ettirmeyi Planlıyoruz. Plugin Kısmı İse Karışık, Ben Plugin Bölümünde, GomolaX İse Build Bölümünde Görev Yapmaktadır. "KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE" Yetkili Olmaksızın Devam Etmeyi "PLANLIYORUZ(Kesin Değil ve Rehberler Hariç)". Elbet ki sizin yatırıp birşeyler aldığınız parayı kötü amaçla kullanmıyoruz. Hangi Amaçla Kullandığımız Altta Yazacaktır. Burası Bitti. Teknik Özellikler Düşük Lütfen Teknik Özellikler Hakkında Üstümüze Gelmeyin, Kazandıklarımızla 5GB Yapmayı Planlıyoruz.

SUNUCU KAPASİTESİ
100 / Sınırsız Slot
---
SUNUCU RAM KAPASİTESİ
2GB / Yükseltilecektir
---
SUNUCU YETKİLİ KADROSU
Ortak Kurucu LordBorakan
Ortak Kurucu GomolaX
Map Yapımcısı (Büyük Bir Çoğunluğu) GomolaX
Plugin Yapımcısı (98% si) LordBorakan​

Sizin verdiğiniz yani bizim kazandığımız paranın %40'ı komisyon tarafından elimize gelmemektedir. Kazandığımız parayı biz sadece ve sadece Sunucu RAM Yükseltmede Kullanacağız. Sunucumuz BATIHOST Tarafından Açılmıştır. Diğer Sunucularda Olan Ödeme Sisteminin Aynısı Bizim Sitemizde de Geçerlidir [ÖRN. LCTR]. Paranız Güvence Altındadır. Herhangi Bir Dolandırma Söz Konusu Olamaz, Olursa Biz Tarafından Değil, BATIHOST Siteleriyle İlgilenen Kişi Paranızı Almıştır. Dolandırıcılık Hosting Tarafından Söz Konusu Olursa Yetkili Hakkında Gerekli İşlemler Başlatılıp, Paranızın Yanında 100 Site Kredisi Hediye Verilecektir. Daha Detaylı Bilgi veya Bu Konu Hakkında Sorularınız İçin [fnetwork.mc.tc] Ticket Açınız.

Unutmayın ki, Sunucumuz sizin destekleriniz ile ayakta duracaktır.
Emeksiz Yazılan Yazı, Keyifsiz Okunur ★ S. Johnson

fnetwork.mc.tc Adresinden Kayıt Olup Ticket Açabilirsiniz. Forumda Artık Çok Aktifliğim Yok. Sunucu Bakımdan Çıkınca Sunucunun İçinde Kuruculardan Birini Bulursanız İletişime Geçin(msg yoluyla). ÖNERİLER VE ŞİKAYETLER DİKKATE ALINACAKTIR. LÜTFEN KABACA BELİRTMEYİNİZ. İyi Forumlar Dileriz.
@AdexTR @Swuupie

Son düzenleme:

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başarılarınızın devamını bekliyorum host olarak batihost demi

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Mesajlarınız Mesaj Olarak Kalmasın! Öneri ve İsteklerinizi Belirtmeyi Unutmayın.

Öneri ve İstek Okumaktan Diğer Kişilerin Aksine Keyif Alıyorum. @AdexTR @ToprakM @AjStyles @Swuupie @Pluginsel @Hüseyin09123

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
+Güncel
Skript yazmayı öğreneceğim önerilerinizi beklerim.