Format Atacağım 7 mi Kumalıyım 8 mi?

uylaş_45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende web kamerası var bunun driverlari win 7 ye kadar var. bende win 8 kullanıyorum tek sorunu bende aktarım hızının yavas olması(harici hdd varsa sorun)bu hepsindemi var bilmiyorum o yuzden elindeki kameran v.b. varsa driverlerini kontrol edip kur win 8(kullanırım diyorsan) en iyisi su an icin win 7 diye dusunuyorum tabi win 8 kurmak ısterse o ayrı sorun sadece gorus bildiriyoruz burada

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
windows 8 gelişeli çok oldu beyler siz hala uyuyun windows 8 kullanıyorum hiçte uyumsuzluk sorunu yok acaba tek sizdemi oluyor bu uyumsuzluk sorunları hem java sorunuda yok her oyunuda oynuyorum valla bilmeyenler lütfen yorum yapmasın

Demekki update yapmamışlar

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 8 Kullanıcılarının çoğu minecraft sorunu yaşıyor diye biliyorum.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 7 yükle geç ya boşver 8 i 9 çıktıında yüklersin :p

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimsede Gelip Demiyorki Bu "Üye İlişkileri" Yerinde :gerçektensinirli:

GrAnGeR17

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Windows RT mobil aygıtlar için olan versiyonu RTM ise 8 in ön sürümüne verilen ad.Ayrıca bir windows 8 mac ve ubuntu kullanıcısı olarak hiçbir sıkıntım yok.

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kimsede Gelip Demiyorki Bu "Üye İlişkileri" Yerinde :gerçektensinirli:

Böyle buna benzer konuları nereye açacağım konusunda kafam karışık üzgünüm :([DOUBLEPOST=1379050088,1379049979][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar ben Win8 kurdum. Gayet rahat kullanıyorum. Artık konu kapanabilir çoktan formatımı attım :) Win8 öneren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum Minecraft'ta sorun bile çıkmadı.
Teşekkürler :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hız Bakımından Win Xp yi Tercih Ederim. Oyun Kaldırma Bakımından Win 7yi Tercih Ederim

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle buna benzer konuları nereye açacağım konusunda kafam karışık üzgünüm :([DOUBLEPOST=1379050088,1379049979][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar ben Win8 kurdum. Gayet rahat kullanıyorum. Artık konu kapanabilir çoktan formatımı attım :) Win8 öneren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum Minecraft'ta sorun bile çıkmadı.
Teşekkürler :)
he bide oyun oynucaksan 8 kurma xp at yada 7 yada vista at. onlar sağlam

not:"windows 8 de bazen minecraft bad video card drivers veriyor :L"

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Windows 8 kullanıyorum. Metro arayüzü için geçmeyi düşünüyorsanız, açıkçası ben satın aldığım gün metro arayüzünü kurcaladım, bir daha da hiç kurcalamadım. Satın almış olduğum için şu an Windows 8'i kullanıyorum, ha bir de hızlı açılışı olduğu için...