Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Fortnite: Battle Royale Üç aşırı büyük sandalyenin ortasında kalan yeri araştır!

EmirYNGN

Marangoz
Mesajlar
43
En iyi cevaplar
0
Puanları
600
Fortnite: Battle Royale oyunu çıktığı günden beri milyonlarca oyuncu'ya sahip oldu. Fortnite'ı bu milyonlarca oyuncuyu bağlayan en sevilen özelliklerden olan savaş biletleri ve görevler olmuştur. Her hafta ücretsiz ve ücretli görevler verilip oyunun zevkine zevk katmaktadır. Bu hafta verilen görevler biraz daha zor gibi. Siteye girip görevlere bakmadıkları sürece. An itibari ile Fortnite: Battle Royale 5. sezon 8. hafta görevleri yayınlandı. Herkes görevleri yapmak için adeta yarışıyorlar. Fortnite'ın en çok merak edilen ve en zor görevleri'nden araştırma görevleri için herkes sabırsızlıkla nerede olduğunu öğrenmek istiyor. Bu görev size toplam 10 savaş bileti verecektir ve 10 savaş bileti 1 savaş bileti ödülü demektir. 8. hafta görevlerini tamamen bitirirseniz toplam 5 savaş bileti görevi yapmış olacaksınız. Neyse fazla uzatmadan görevi anlatayım.

Tüyo: Sifon sanayi'nin hemen çarprazında bulunan hafif ağaçların bulunduğu yerde küçük bir çukur bulunmaktadır. Oraya girdiğiniz'de görevi bulabilirsiniz. Görevi tamamlamak için E tuşuna basılı tutunuz. Eğer, oyundan çıkarsanız göreviniz iptal olacaktır. Kendinizi öldürmek'ten başka çareniz yoktur.


Screenshot_1.png

Screenshot_2.png


Eğer, göreve ulaşamadıysanız şuradaki video'dan izleyerek rahat bir şekilde görevi tamamlayabilirsiniz. İyi oyunlar!
Buraya tıklayın
 
Son düzenleme:

Kasey00

Sudan Çıkmış
Mesajlar
7
En iyi cevaplar
0
Puanları
20
Fortnite: Battle Royale has had millions of players since its release. Battle tickets and missions have been one of the favorite features that linked Fortnite to these millions of players. Free and paid missions are given every week and adds pleasure to the taste of the game. The tasks given this week seem a little more difficult. Unless they enter the site and look at the tasks. As of now, Fortnite: Battle Royale season 5, week 8 missions have been released. Everyone is competing to do the tasks. From Fortnite's most curious and difficult challenges, everyone wants to find out where he is looking for research tasks. This mission will give you a total of 10 war tickets, and 10 war tickets means 1 war ticket reward. If you complete the 8th week missions completely, you will have served 5 war tickets in total.

Tuyo: There is a small pit where light trees are located in the cross of the siphon industry. You can find the task when you enter there. Press and hold the E key to complete the task . If you leave the game, your task will be canceled. You have no choice but to kill yourself.


[ATTACH = full] 96357 [/ attach]
[ATTACH = full] 96358 [/ attach]

If you have not reached the task, you can complete the task aces etm easily by watching the video here. Good games!
bluestacks
One of the biggest games in the world has been unplayable since this afternoon. Ahead of its next season - or possible a completely new chapter - Fortnite has gone down in just about every way imaginable. It's widely believed that when the game is back up and running it will be a rebooted version featuring a brand new map.
 
Son düzenleme: