Fortnite Görevler

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun-forumu.png

fortnitehallowen.jpg

Fortnite Görevler

Selamlar sevgili Forum Gamer okuyucuları bugün sizlere Fortnite'da Görevlerden bahsetmek istiyorum. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın hazır mısınız? Buyurun konumuza geçelim.

Öncelikle Fortnite birçok içeriği içerisinde bulunduran bir oyun. İniş izleri, karakterler, kazmalar, danslar ve daha birçok şey. Bunları elde etmenin birçok yolu var diyebiliriz. Öncelikle tabii ki vBucks satın alarak içerik marketinden bu içerikleri alabilirsiniz. Bunun dışında normal bilet ve savaş bileti seviyelerini yaparak birçok ödül kazanabilirsiniz.
Savaş Bileti Hakkında Ayrıntılı Bilgi Edinmek İçin:
forum.gamer.com.tr/konu/fortnite-savas-bileti.402808/
Normal Bilet oyuna başladığınızda ücretsiz olarak size verilen bilettir. Normal bilette, savaş biletine kıyasla çok az ödül vardır. Ayrıca normal bilet seviyesi ilerletmek savaş bileti seviyesini iletmekten çok daha zordur. Bunun nedeni az görev olmasıdır. Görevler yaklaşık bir günde bir gelir. Fakat savaş bileti aldığınızda her hafta size fazladan görevler verecektir. Bu görevleri yaparak çok hızlı savaş biletini bitirebilirsiniz. Normal görev ödülleri aslında gayet güzel 2 görev yaptığınızda hem 1000 Tecrübe Puanı kazanıyorsunuz hemde 1 bilet seviyesi atlıyorsunuz. Fakat görev gelme süresi uzun olduğu için yine yavaş oluyor denilebilir. Benim karşılaştığım sık gelen normal görevler:

* Tekli/Çiftli/Ekipli ilk ...ya gir.
* ... silahı kullanarak ... avlama yap.
* ... adamdan geç öl.

Bu görevler normal görevlerde bana sık gelen görevler, tahmin ediyorum ki size de aynı görevler geliyordur. Bu görevleri yapmak bazen can sıkıcı olabilir örneğin tabanca kullanarak 5 adam öldür. Eğer bu görevi yapmak istiyorsanız arkadaşlarınızla ekipli veya çiftli girmenizi tavsiye ederim. Bunun nedeni arkadaşlarınızın düşürdüğü kişileri öldürmeyecek sizde sürekli envanterinizde bir tabanca taşıyacaksınız. Böylece hızlı bir şekilde görevi bitirebilirsiniz.

Bir konumun sonuna geldim, zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Unreal yerine kendi optimizasyonlu oyun motoru olsa güzel oyun aslında. Oynayamayıp da bunları görmek üzüyor :(
Oyuna görevler vs. yerine botlarla oynama falan gelse keşke. Offline iken zevkine oynanır.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Unreal yerine kendi optimizasyonlu oyun motoru olsa güzel oyun aslında. Oynayamayıp da bunları görmek üzüyor :(
Oyuna görevler vs. yerine botlarla oynama falan gelse keşke. Offline iken zevkine oynanır.
Botları güzel ayarlayabileceklerini sanmıyorum her oyun 1. oluruz herhalde botlar gelse :)