• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Fortnite Kaç GB

Darkkandadr

Everybody knows the good guys lost...
Genel Moderatör
Mesajlar
419
Beğeniler
470
Puanları
1,290
Steam
Darkkandadr
Ruh Hali
Minecraft
xLastPunch
Mobil Portal #1
oyun-forumu.png

fortnitecharackesrs.jpg


Fortnite Kaç GB

Selamlar sevgili Forum Gamer takipçileri bu konumuzda Fortnite Kaç GB adlı soruya cevap vereceğiz.

Fortnite diğer Battle Royale oyunlara göre boyutu aslında küçük bir oyun. İnternet hızı iyi olan biri - 3mbs, 2mbs arası- oyunu kısa bir süre içerisinde indirip rahatlıkla oynayabilir. Fortnite sık güncelleme yapan bir oyun olduğu için oyunun boyutu hiçbir zaman sabit kalmıyor bu yüzden bu yazıyı yazdıktan belki 5 dakika sonra bir güncelleme gelir ve oyunun boyutu değişebilir. Genelde güncellemeler 300-400 MB oluyor fakat ara sıra +1GB güncellemeler gelebiliyor. Bu durum biraz can sıkıcı olabiliyor çünkü hadi Fortnite gireyim diyorsunuz ve Epic Games Launcher’ı açıyorsunuz. Birde ne göresiniz güncelleme gelmiş. Bu durum biraz üzücü olabiliyor fakat güncellemeler tabii ki çok önemli. Eğer güzel bir bilgisayarınız var ise yer sıkıntısı çok çekeceğinizi zannetmiyorum. Benim 1TB depolama alanı olan bir bilgisayarım var yaklaşık 530GB boş depolama alanına sahibim. Eğer güzel bir bilgisayarınız var ise bu konu ile çok ilgilenmeyebilirsiniz fakat eğer depolama alanınız sınırlı ise veya depolama alanınız var fakat bir şeyler indirince bilgisayarınız yavaşlıyorsa tam olarak doğru yerdesiniz. Evet Fortnite Battle Royale'in kaç GB olduğunu öğrenme zamanı geldi buyurun:

fortnitegb.png


Bu resmi Epic Games Launcher’dan aldım. Tabii ki Dünyayı Kurtar bölümün ne kadar depolama alanı kapladığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden onu da sizler için koymak istedim buyurun:

fortnitedünyagb.png


Türkçe'den başka bir dilde oynamak istiyorsanız o dilin dosyasını da indirmelisiniz. Ek dillerin boyutlarını merak ediyorsanız üzülmeyin onları da koyacağım buyurun:

ekdiller.png


Bir konumun daha sonuna geldim zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim. :kgül: