• rabisu

    Reklam

Fortnite Marshmello Konseri

BayOreo

the lord of oreos
Editör
Kabiliyet
Mesajlar
151
Beğeniler
225
Puanları
610
Ruh Hali
#1


marshmellofortnitekonu.jpgFortnite Marshmello Konseri

Geçtiğimiz günlerde Marshmello bir konser vermişti. Bu konserin yeri ise kesinlikle Fortnite olması gerekirdi ve öyle de oldu. Bu konser ile birlikte Fortnite oyuncuları keyifli zaman geçirdi.

Fortnite Nedir?

Fortnite Epic Games'in 25 Temmuz 2017 tarihinde piyasaya sürdüğü rengarenk bir Battle Royale oyunudur. Fortnite'ı günümüzde milyonlarca kişi oynamaktadır. Fortnite'ın Battle Royale modunu diğer Battle Royale oyunlarından ayıran özellikler ise; binaları, kayaları, ağaçları yani aklınıza gelebilecek her şeyi parçalayıp yeni yapılar inşa etmenizdir. Çatışmalarda çok işinize yarayan bu özellik Fortnite'ı diğer Battle Royale oyunlarından farklı kılıyor.

Fortnite'da Havalar Isınmaya Başladı

Hava durumuna göre Fortnite'da 28 Şubat günü havalar ısınacak. Ayrıca bilim adamları 8. Sezonda depremlerin başlayabileceğini söylüyor. Buz Kralının hükmü 7. Sezonun bitmesiyle birlikte son bulacak. Karlar eriyecek ve kış yerini ilkbahara bırakacak. Haritadaki bembeyaz örtü kaybolacak. Oyuncular havaların ısınmasıyla birlikte kalın kıyafetlerden kurtulup savaşa tam gaz devam edecek.

1549740504116.pngAyrıca Kreatif modunda bir oyuncu yeni ay yılına özel harita bile yaptı.


1549740811620.png22 Şubat tarihinden itibaren oyuna pembe bir kozmetik setide gelicek.


1549741263998.pngFortnite oyuncuları olarak havaların ısınmasını bekliyoruz. Kazakları rafa kaldırmanın zamanı geldi.

Fortnite'ı oynayabilmek için Sistem Gereksinimleri

fortnitesistemgereksinimleri.PNGFortnite Marshmello Konseri

Marshmello oyun tarihinde bir ilke imza attı. Fortnite'da bir konser verdi. Ortaya çok eğlenceli anlar çıktı. Oyuncular zıpladılar, uçtular ve dans ettiler. Dans edenler tek oyuncular da değildi. Dev hologramlar, ışıklar bile dans etti. Oyuncuların bazılarında ise Marshmello kostümü vardı.

Rengarenk konserde çok eğlenceli kareler ortaya çıktı. Oyun tarihinde bir ilke imza atıldı. Fortnite'da yeniden bir gökkuşağı açıldı. Fortnite'da her zaman gökkuşağı açıyordu ama bilirsiniz bazıları gerçekten büyüleyeci olurdu. Fortnite etkinliklerini gerçekten çok eğlenceli yapıyor. Böyle bir oyunun 200 milyon kayıtlı kullanıcısı olmasına pek şaşırmadım. Marshmello, Marshmellov gibi tatlı bir konser vermiş. Fortnite'da verilen konser tüm Fortnite oyuncularına verildi. Konseri izlemek istiyorsanız buyrun:Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim.


 

Ekli dosyalar

Son düzenleme: