FORTNITE Silah Renkleri

Konu sizin için yararlı oldu mu?

• Evet, benim için yararlıydı.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır, benim için gereksizdi.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

FORTNITE Silah Renkleri

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz efendim! Sizleri görmek benim için büyük bir gurur kaynağı :) Hemen lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim.

Bir çoğunuz Fortnite adlı battle royale oyununu biliyordur diye düşünüyorum, aslında çoğu battle royale oyununda olan bir durum bu, silah renkleri. Şimdi diyeceksiniz "Zaten zor silah buluyoruz birde renkli olanını mı arayacağız? ". Tabii ki hayır ama renkli olan silahlar fazladan hasar, mermi doldurma ve saniye başı verilen hasar gibi fonksiyonları etkilemekte aşağıdaki listeye bakarsanız hangi renk silah ne kadar vuruyor kolayca öğrenebilirsiniz. :)
Bildiğimiz gibi silahların bir renk sıralaması mevcut ve bu sıralamaya göre silahların verdikleri hasarlar, mermi kapasiteleri, mesafeleri, saniye başı verilen hasar gibi birçok özelliği değişmekte. Renk sıralaması şu şekildedir.
Gri>Yeşil>Mavi>Mor>Turuncu
Gri renkli silahlar en kötü silahlardır çok az hasar, mermi kapasitesi, yenileme süresi vardır.
Yeşil renkli silahlar gri renkli silahlara göre biraz daha fazla hasar, mermi kapasitesi, yenileme süresi gibi değişkenleri etkiler.
Mavi renkli silahlar yeşillerden biraz daha güçlüdür. Rahatlıkla loot yaparak bulabilirsiniz.
Mor renkli silahlar en güçlü 2. silahlardır bulunması zordur.
Turuncu renkli silahlar en güçlü silahlardır, bulunması en zor silahlar olup sizi oyunu kazanmanız için yardım edeceklerdir.
Ama şunuda unutmayın bir silah mor diye diğer renkli silahlardan daha güçlü değildir, sadece o silahın kategorisinde daha güçlüdür.

NOT: Silah eklemeleri, değiştirilmeleri veya kaldırılmaları yapıldığında konu güncellenecektir.
Aşağıdaki listeden silahların özelliklerine bakabilirsiniz.
Name: Silah ismi
Rarity: Enderlik
DPS (Damage Per Second): Saniye başı verilen hasar
Damage: Hasar
Env damage: Hasarla aynı
Fire rate: Ateş oranı
Magazine: Mermi kapasitesi
Reload time: Mermi değiştirme süresi

Screenshot_9.png
Screenshot_10.png
Screenshot_11.png
Screenshot_12.png

Konumuz bu kadardı bir daha ki konuda görüşmek dileğiyle hoşçakal!