Forum Anket Programı <1. ANKET> HADI FORUM

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
SORUNUN CEVABINI BURAYA YAZINIZ, MESAJLARINIZI BEKLİYORUM. @Majoras

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sabah 1 saat akşam 3-4 saat desen yaklaşık 5 saat bakıyorumdur.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Telefonumla bir bütünüm artık. Hatta beraber uyuyoruz çünkü priz yatağımın yanında. Umarım bir gün radyasyondan 2. kafam çıkmaz. Yere düşürünce benim canım acıyor. En az 2 saat kullanıyorum.

Fakat bunu bağımlılık olarak adlandıramayız bence. Daha güzel bir uğraş bulsam telefona elimi sürmem. Şaka yapıyorum, bunu kesinlikle bağımlılık olarak adlandırıyoruz. :olgun:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
1,5 saate varıyordur. :D
Bence Uygun.
sabah 1 saat akşam 3-4 saat desen yaklaşık 5 saat bakıyorumdur.
Çok Fazla
Telefonumla bir bütünüm artık. Hatta beraber uyuyoruz çünkü priz yatağımın yanında. Umarım bir gün radyasyondan 2. kafam çıkmaz. Yere düşürünce benim canım acıyor. En az 2 saat kullanıyorum.

Fakat bunu bağımlılık olarak adlandıramayız bence. Daha güzel bir uğraş bulsam telefona elimi sürmem. Şaka yapıyorum, bunu kesinlikle bağımlılık olarak adlandırıyoruz. :olgun:
Şaka yapıyorum dedikten sonra psikopat olmadığını anladım.

Arkadaşlar Konu Açık, Fikirlerinizi Özel Mesajdan Atınız. Ben Forumda Olduğum İçin Yaklaşık 4 veya 3 saat. Ama daha ilk defa bu sıralar çok girmeye başladım.

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Telefonda sadece uyumadan önce dizi izlerim. Günlük 1 saat diyebiliriz hiç bağımlılığım yoktur yanımda da taşımam :)

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kanka sabah 7 de başlıyorum akşam 1 e kadar pc gibidir benim telefon ile ilişkim 18 saat bakıyorum toplarsak