Anket Forum Anketi - Ağustos - Forumda Görmek İstedikleriniz

Forumda hangi konuya ağırlık verilmeli? (Gerekliyse iki seçeneğe oy verebilirsiniz.)

• Raporlarla daha çok ilgilenilsin.

• Etkinlikler arttırılsın.

• Anasayfaya belli zamanlarda sohbet getirilsin.

• Forumda aktif ve yararlı üyelerin forum meclisine katılımı sağlansın.

• Sık sık görüş ve bildirim konuları açılsın.

• Oyun turnuvaları & yetenek yarışmaları düzenlensin.

• Ölü kategorilerin canlandırılmasına özen gösterilsin.

• MC sunucularında her kategorinin altın sunucusu seçilsin ve tanıtım imkanı sağlansın.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. (Girişlerde yine kötüyüm, şaşırmadım.)

Forum hakkında hazırladığım bir anket bulunmakta, doldurduğunuz takdirde yönetime hangi konulara ağırlık verilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme yapacağım. Bu sayede etkin bir geribildirim mekanizması oluşturacağız.

İstediğiniz bir şey şıklarda yoksa konu altında yanıt olarak söyleyebilirsiniz. Örneğin şıklarda forumla ilgili genel talepler varken aklınıza ilginç bir fikir, öneri veya şikayet geldi, bunu bizimle paylaşın. Mümkün bir şeyse üstünde düşüneceğiz. (Şıklardaki maddeler içinde de teknik olarak gerçekleştirilemeyecek bazı seçenekler olabilir, sadece aklıma gelen önerileri ekliyorum, gerçekleştirmek yönetimin işi.)

Ayrıca danışman üye olarak sizlerden ricam forumun işleyişinde aktif olarak rol almanız. Bir aksaklık mı gördünüz, bildirin. Eğer ufak çaplı bir sorunsa ve sizin de halledebileceğiniz bir şeyse sorumluluk alarak düzeltmeye çalışmaktan kaçınmayın.

Diyeceklerim şimdilik bu kadar, gelmişken kafanıza müzik kutusu atıp öyle gideyim:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Danışmanlığınız hayırlı olsun. :pala:

Bu seçenek nedense gözüme çarptı. Bence diğerlerinden 1 tık daha önemli. Gerçekleştirilmesi epey zor bir şey gibi de gözükmüyor. Şu raporları gereksiz yere atanlar bir uyarı yerse (ya da yetkililerden herhangi birisi nazik bir şekilde özelden mesaj atarsa) bu iş daha kolay olur.
1535135500850.png

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda raporlarla daha çok ilgilenilmesini ve bol bol oyun turnuvaları yapılmasını
diliyorum, sevgilerle...

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece 2500 puana sahip olanların meclisde sözü geçmesi saçma <_<

Bunu yapabileceğinize inanıyorum başganım :şapka:

etiketler efsane

dark314

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
raporlar daha önemli onlara yönelseniz daha iyi bir forum olabilir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Danışman yardımcısına da tag verilmesini talep ediyorum başkanım ayazda kaldım altım bomboş kalacak süper üyelik de bitince

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Danışman yardımcısına da tag verilmesini talep ediyorum başkanım ayazda kaldım altım bomboş kalacak süper üyelik de bitince

Yardımcı üye gibisinden bir şeyler fena olmazdı aslında.

O değil de anket sonuçlarına bir bakayım dedim her seçenek kafa kafaya neredeyse. Bu anket yapılana kadar aç ve açıkta mıydınız sayın forum halkı?

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi

O değil de anket sonuçlarına bir bakayım dedim her seçenek kafa kafaya neredeyse. Bu anket yapılana kadar aç ve açıkta mıydınız sayın forum halkı?
Gözü tok üyeler 1. seçeneği seçti
Chill tayfa 3. ve 7. seçeneklere doluştu
Her serverda "admin rehber alımı var mı" yazan arkadaşlar ve forumda yeni ama aktif tayfa 4. seçeneğe abanıyor
Benim gibi farklı oyunlar oynayanlar 6. şıkta ısrarcı
8. seçenekte de oynamaya sunucu arayanlar ve sunucusuna güvenenler

Heyecanla bekliyoruz başkanım

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Fark ettiysek oy verilmeyen seçenek pw'yi görmek
İŞTE BÖYLE OYLARI KAYDIRIYOR BU YÖNETİM

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne mi görmek istiyorum ? Görmek istediklerimi sadece danışmanın görebileceği özel bir kategori istiyorum. Konuların altına yazarak olmaz.