• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Moderatör başvuruları aktiftir! Başvuru için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Forum çok kasıyor

Swuupie

dream imagine phantasize
Platform Yetkilisi
Steam
Swuupie
Forumun teması eskiye geri dönemez çünkü eski tema Xf 1.5 içindi. Xf 2'ye geçiş yaptığımız için temamız da Xf 2'nin sade teması olarak değiştirildi. Belki Xf 2'nin diğer temalarını getirebiliriz, şu an için bilemiyorum. Ayrıca kasma sorunu sadece sende oluyor, çoğu kişide böyle bir sorun yok.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
Steam
moonstalkerrr
Bu kasma sorunu bende de var. Bu tasarımdan bir önceki tasarım kötüydü ancak hızlıydı. Onun dışındaki temalar niyeyse hem telefonda hem bilgisayarda kasıyor. Yaklaşık şu özelliklere sahip diğer bilgisayarlarda ve hatta tabletlerde de denedim.
2-3ghz cpu
2-4gb ram
15-150Mbit int hızı (yani internetten de kaynaklanmıyor)
Chrome, Firefox, Edge, Opera
Win 8,8.1,10
Ekran kartından kaynaklandığını düşünmediğim için diğer bilgisayarlarınkine bakmamıştım ancak benimki intel hd 4600

Logarech

Kömür Madencisi
Steam
Logarech
Minecraft
Logarech
Bu kasma sorunu bende de var. Bu tasarımdan bir önceki tasarım kötüydü ancak hızlıydı. Onun dışındaki temalar niyeyse hem telefonda hem bilgisayarda kasıyor. Yaklaşık şu özelliklere sahip diğer bilgisayarlarda ve hatta tabletlerde de denedim.
2-3ghz cpu
2-4gb ram
15-150Mbit int hızı (yani internetten de kaynaklanmıyor)
Chrome, Firefox, Edge, Opera
Win 8,8.1,10
Ekran kartından kaynaklandığını düşünmediğim için diğer bilgisayarlarınkine bakmamıştım ancak benimki intel hd 4600
Yok ekran kartından değil 1gb intel hd graphics ekran kartıyla da 4gb 1050ti la da aynı. Telefondada da kasıyor 2gb ram ortalama bence yetmesi lazım. Tarayıcıdan da kaynaklanmıyomuş. Niye bizde böyle çözemedim gitti.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
Steam
moonstalkerrr
Javascriptlerde sorun olabilir belki. Tarihi geçmiş kodlar kullanıyor olabilir. Veya reklamlar felan yüklenmeden sitenin açılmasına izin vermeyecek şekilde ayarlanmış da olabilir.

byElysion

ⅩⅥ
Editör
Süper Üye
Steam
rasputinn
Minecraft
byElysion
64 bit bilgisayara sahipsen Chromium kullanmanı tavsiye ederim. Kasmayı engellemek için reklam engelleyici kullanabilirsin ve reklamları engelleyebilirsin. Bunun dışında 64 bit değilsen Opera kullanabilirsin. Kasmanı ne kadar engeller bilemeyiz ama etki yaratır bence.