Forum Kurallarını Güncelleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba bu konuda bir şeyi dile getirmek istiyorum.
Forum Kurallarına yeni kurallar getirirsin rica ediyorum mesala dün konu açtım.
ve konuda konu dışı yorum yapmayınız diyerek de dile getirdim ama bunu.
Göz ardı etmeyenler oldu lütfen bir şey yapın açılanlan konulara konu dışı yorum yapmak yasak olsun.
üstelik de rapor da ettim hiçbir şey olmadı.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Zaten, foruma üye olurken ve olduktan sonra da bu kuralları biliyorsun, bilmiyorsan bile bakmak zorundasın. Hatasını düzeltmek de, dalga geçmek de yasak. Bu kural geçenlerde güncellendi, özel mesaj yoluyla yanlışını düzeltebilirsin -eğer amacın buysa-.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten, foruma üye olurken ve olduktan sonra da bu kuralları biliyorsun, bilmiyorsan bile bakmak zorundasın. Hatasını düzeltmek de, dalga geçmek de yasak. Bu kural geçenlerde güncellendi, özel mesaj yoluyla yanlışını düzeltebilirsin -eğer amacın buysa-.
Özel mesaj yoluyla diyorsun bunu dediğini koysalar kurallara problem olmaz millet nereden bilsin.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Özel mesaj yoluyla diyorsun bunu dediğini koysalar kurallara problem olmaz millet nereden bilsin.

1. 13- Dil Bilgisi İle Dalga Geçmek

Lütfen üyelerin dil bilgisini düzeltmeyin veya onlarla dalga geçmeyin. Forum, bunun için uygun bir ortam değildir." de, da" gibi eklerin yazımında yapılmış hatalar sizi rahatsız ediyorsa üyeyi özel mesaj yolu ile bilgilendirebilirsiniz; fakat bunu üslubunuza dikkat ederek, düzgün bir şekilde yapmalısınız. Bu tür mesajlara izin verilmez ve tölerans gösterilmez.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba bu konuda bir şeyi dile getirmek istiyorum.
Forum Kurallarına yeni kurallar getirirsin rica ediyorum mesala dün konu açtım.
ve konuda konu dışı yorum yapmayınız diyerek de dile getirdim ama bunu.
Göz ardı etmeyenler oldu lütfen bir şey yapın açılanlan konulara konu dışı yorum yapmak yasak olsun.
üstelik de rapor da ettim hiçbir şey olmadı.

Konunun dışında yorum yapanlar için, "konu ile alakasız mesaj" uyarısı mevcuttur. Rapora geri dönüt verilmemesi gibi bir durum sistem dolayısıyla imkansız olup ben ve takım arkadaşlarım, raporları aksatmadan ve yerinde çözüp, olaylara müdahale ediyoruz zira bir kural ihlalinde o kişiye cevap verenler de kural ihlali yapmış olabiliyorlar. Kural ihlaline sebep olan durumlardan bazıları; karşı tartışma, karşı hakaret ya da uygunsuz içeriğin cevaplanması gibi durumlar olabiliyor. Kurallara aykırı veya olumsuz olduğunu düşündüğünüz mesajları lütfen rapor ediniz. Bir üyenin bir mesajı rapor etme işlemi takriben 10 saniye süren bir işlemdir.

• Rapor Edin
Bir içeriğin uygunsuz olduğunu gördüğünüzde rapor edin. Bu yetkililere bildirilecektir ve en kısa zamanda ilgilenilecektir.

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Konunun dışında yorum yapanlar için, "konu ile alakasız mesaj" uyarısı mevcuttur. Rapora geri dönüt verilmemesi gibi bir durum sistem dolayısıyla imkansız olup ben ve takım arkadaşlarım, raporları aksatmadan ve yerinde çözüp, olaylara müdahale ediyoruz zira bir kural ihlalinde o kişiye cevap verenler de kural ihlali yapmış olabiliyorlar. Kural ihlaline sebep olan durumlardan bazıları; karşı tartışma, karşı hakaret ya da uygunsuz içeriğin cevaplanması gibi durumlar olabiliyor. Kurallara aykırı veya olumsuz olduğunu düşündüğünüz mesajları lütfen rapor ediniz. Bir üyenin bir mesajı rapor etme işlemi takriben 10 saniye süren bir işlemdir.

• Rapor Edin
Bir içeriğin uygunsuz olduğunu gördüğünüzde rapor edin. Bu yetkililere bildirilecektir ve en kısa zamanda ilgilenilecektir.
Konuyla alakasiz degil ancak gereksiz, post kasilmak amaciyla atilmis mesajlar ? Bu mesajda o kategoriye giriyor olabilir ancak buna bir cozum bulunmali.

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Konuyla alakasiz degil ancak gereksiz, post kasilmak amaciyla atilmis mesajlar ? Bu mesajda o kategoriye giriyor olabilir ancak buna bir cozum bulunmali.
Bir mesaj size göre gerekli olmayabilir fakat mesajın konu sahibine gerekli olup olmamasına bırakalım da bir kişi karar vermesin zira çok kolay olduğunu, herkes tarafından bilindiğini düşünseniz bile bu durum değişkenlik gösterir. Eğer gerçekten gereksiz olduğunu düşünüyorsanız rapor ediniz. Kişi gereksiz, anlamsız, alaksız postlarından dolayı gerekli dönütü alacaktır. Spam, uygunsuz içeriği cevaplamak, reklam yapmak, kandırma, kışkırtmak, huzursuzluk çıkartmak, dil bilgisi ile dalga geçmek, konu baltalamak gibi birçok uyarı mevcut nitekim gereksiz post diye nitelendirdiğiniz mesajlarda genelde bu kural ihlalleri barınıyor.

Son düzenleme:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Konunun dışında yorum yapanlar için, "konu ile alakasız mesaj" uyarısı mevcuttur. Rapora geri dönüt verilmemesi gibi bir durum sistem dolayısıyla imkansız olup ben ve takım arkadaşlarım, raporları aksatmadan ve yerinde çözüp, olaylara müdahale ediyoruz zira bir kural ihlalinde o kişiye cevap verenler de kural ihlali yapmış olabiliyorlar. Kural ihlaline sebep olan durumlardan bazıları; karşı tartışma, karşı hakaret ya da uygunsuz içeriği cevaplanması gibi durumlar olabiliyor. Kurallara aykırı veya olumsuz olduğunu düşündüğünüz mesajları lütfen rapor ediniz. Bir üyenin bir mesajı rapor etme işlemi takriben 10 saniye süren bir işlemdir.

• Rapor Edin
Ben Kural dışı bir şeyi rapor ettim diyelim bu uygulanır mı konu dışı yorum yapmış kişi ceza yer değil mi?

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ben Kural dışı bir şeyi rapor ettim diyelim bu uygulanır mı konu dışı yorum yapmış kişi ceza yer değil mi?
Evet. Konunun dışında, alakasız yorum yapmış kişiler alakasız mesaj maddesinden uyarı alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...