Bilgilendirme Forum Meclisi

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Seçim barajını düşürmeniz lazım...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Arkadaşlar, artık 2500 ödül puanına sahip olan üyeler de aday olabilecek. Seçim için tarih belirlendi; 19.07.2019 saat 00.00 - 20.07.2019 saat 16.00 arasında oy verme işlemi, Discord sunucumuz üzerinden yapılacak.

[USERGROUP=133]@Meclis Üyesi [/USERGROUP]

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Herkese merhaba. Seçim ertelendi, 10 Ağustos Cumartesi günü Danışman Üye seçimleri 1500 puan veya üstü olan üyelerin seçme/seçilme hakkıyla katılabileceği şu kategori üstünden yapılacak.

Ayrıca bu kategori Discord sunucumuzda 1500 puan üstü (Puan Avcısı) ve 3500 puan üstü (Meclis Üyesi) olanlar tarafından fikir/öneri paylaşımı ve şikayet/tartışma amacıyla kullanılabilir.

tipeez2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba.
Belirttiğiniz "Forum Meclisi" ismini değiştirmenizi önemle ricâ ediyoruz. Aksi hâlde 5651 sayılı kânûn uyarınca tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır. Şaka.

Fikrin sahibi, sizin dediğiz üzere gâliba BurnerTroll adlı biri. Kim olduğu konusunda bir bilgim yok, ancak büyük ihtimâlle 2018-2019 tarihleri boyunca Tipeez platformunda yer aldı. Belki de hiç böyle bir şey olmadı ve bu "forum partileri" ve "forum meclisi" bir rastlantıdır. Öylesine yazmak istedim.
İyi forumlar.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Merhaba.
Belirttiğiniz "Forum Meclisi" ismini değiştirmenizi önemle ricâ ediyoruz. Aksi hâlde 5651 sayılı kânûn uyarınca tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır. Şaka.

Fikrin sahibi, sizin dediğiz üzere gâliba BurnerTroll adlı biri. Kim olduğu konusunda bir bilgim yok, ancak büyük ihtimâlle 2018-2019 tarihleri boyunca Tipeez platformunda yer aldı. Belki de hiç böyle bir şey olmadı ve bu "forum partileri" ve "forum meclisi" bir rastlantıdır. Öylesine yazmak istedim.
İyi forumlar.
Bu d0ru.
Hatta Burnertroll seçimi kazanmak için tipeez’den edindiği bilgilerle botlar kurdu. Yoksa benim kampanyam onunkinden 273 kat daha iyiydi.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba.

İyi forumlar.
BurnerTroll adlı biri benim ve bahsettiğiniz platformda hiçbir zaman yer almadım. Şaka değil.

tipeez2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O hâlde isimlerin birebir aynısı olması dâhil her şey bir tesadüf eseri. Benim buna inanmamı beklemeniz şaka gibi. Bana ait olmayan bu siteyi inceleyecek olursanız, şüphemde hâklılık payımın olduğunu anlarsınız. Tekrârdan; iyi forumlar.

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Herkese merhaba. Danışman Üye 4. dönem seçimleri başlıyor. Aday olmak için, sadece aday olabilecek kişilerin görebildiği şu kategoriye konu açabilirsiniz: https://forum.gamer.com.tr/forum/652/

Başvurular 22 Kasım 2019'da sonlanacaktır. İyi forumlar dileriz.

@Meclis Üyesi

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhabalar! Forum Meclisi'nin 5. Başkanı ileriki günlerde belirlenecek. Şu andan itibaren adaylık başvuruları açılmıştır. Aday olmak için, Üye İlişkileri'ne Miting konusu açmanız gerekmektedir. Mitinglerdeki vaatler gerçekçi, uygun ve mümkün olduğu zaman, yönetim Forum Meclisi Başkanı'na gerekli yardımlarda bulunacak olup, forum üyelerinin yönetime katılması sağlanacaktır.

Herkese duyurulur. [USERGROUP=133]@Meclis Üyesi [/USERGROUP]

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Abi haberim yok meclis üyesiymişim. Yoldaşlarım ben bu savaştan çekiliyorum. Sizler forumu iyiye taşıyın. Sonsuzluk Ve Ötesine !

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Seçim Gamer Discord Sunucusu üzerinden yapılacaktır. Oy verme işlemi 3, 4, 5 nisan tarihlerinde olacak; 5 nisan saat 18.00'da oy verme işlemi bitecek.