Forum Role Play?

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar. Forumda bir grup üzerinden küçük çapalı bir roleplay yapmayı düşünüyorum. Boardgame gibi bir şey olur büyük ihtimalle. Sizce yapayım mı? Kimler katılır mesela? ^_^

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar. Forumda bir grup üzerinden küçük çapalı bir roleplay yapmayı düşünüyorum. Boardgame gibi bir şey olur büyük ihtimalle. Sizce yapayım mı? Kimler katılır mesela? ^_^

Savaş tarzında mı ?

Ben katılırım

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha çok demokrasi gibi bir şey olacak. Krallıklar olacak, haritasını hazırlayacağım. Her krallığın kartları olacak, asker sayısı ve yapılabilecek binaları. O anda neler olduğunu, nüfusunu, kralını vs. Oyuncuların 2 hareket, 1 geliştirme/satın alma/asker eğitme hakları olacak. Diyarda yaşanan olayları günlük günlük yazacağım, her turdan sonra haklar yenilenecek vs. Onun gibi olacak.

LokumReyiz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok demokrasi gibi bir şey olacak. Krallıklar olacak, haritasını hazırlayacağım. Her krallığın kartları olacak, asker sayısı ve yapılabilecek binaları. O anda neler olduğunu, nüfusunu, kralını vs. Oyuncuların 2 hareket, 1 geliştirme/satın alma/asker eğitme hakları olacak. Diyarda yaşanan olayları günlük günlük yazacağım, her turdan sonra haklar yenilenecek vs. Onun gibi olacak.
BEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Harita Avrupa haritası olur benden :) Skype ver ekleyeyim her şeyi yaparım :p

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben halledeceğim her şeyi, sadece rolünü yapacak kişiler lazım.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir projem var bir ara devam ederim.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelirim gelirim dert etme.