Bilgilendirme Forum Rütbeleri

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
senin adına yok
peki nedense bunlar bende yok nese bu konu bitsin artık tmm adaletsizlik var! sen her nekadar yok desende var burdaki çoğu kişi yok desede sadece onlara göre adaletsizlik yok onlar az mesaj fazla puan nekadar iyi artık bu foruma sadece server bulmak için giricem kimseye yardımda bulunmuyucam.
En son mesajımda puanların neye göre verildiğini açıkladım. Ve sizde bunlarının olmamasının sebebi bu etkenlere sahip olmamanız olabilir. Yani mesela bir kullanıcı 365 gündür üye ise ödül olarak 365 puan verilir. (bu puan tarafımızdan belirlenmiştir.) Fakat siz 365 gündür üye değil iseniz bu puana sahip olamazsınız. Dolayısı ile her ne kadar mesajınız, beğeniniz v.s fazla olsada diğer kullanıcı daha uzun süredir kayıtlı olarak bu ödüle sahip olduğu için sizden daha fazla puana sahip olmuş olur.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En son mesajımda puanların neye göre verildiğini açıkladım. Ve sizde bunlarının olmamasının sebebi bu etkenlere sahip olmamanız olabilir. Yani mesela bir kullanıcı 365 gündür üye ise ödül olarak 365 puan verilir. (bu puan tarafımızdan belirlenmiştir.) Fakat siz 365 gündür üye değil iseniz bu puana sahip olamazsınız. Dolayısı ile her ne kadar mesajınız, beğeniniz v.s fazla olsada diğer kullanıcı daha uzun süredir kayıtlı olarak bu ödüle sahip olduğu için sizden daha fazla puana sahip olmuş olur.
ondan dağa önce kayıt olmama ramen aynı fakat şuda var dediğin sözde 365 gün kalan 365 puan alır ozm hergün bütün forumdakilere puan gelmeli

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
ondan dağa önce kayıt olmama ramen aynı fakat şuda var dediğin sözde 365 gün kalan 365 puan alır ozm hergün bütün forumdakilere puan gelmeli
Hayır bu sadece 365 gündür kayıtlı olanlara gelir. Hergün için puan gelmez. İstersek mesela 30 gündür kayıt olana 50 puan gitsin diye ayarlarız. Bu zamana kadar 30 gün ve daha üstü zamandır kayıt olan herkese 50 puan gider.

minecocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya hay bi mesaj yazmasaydım gecenin bu saati bi foruma giriyoz noluyo adamlar bildiin pusmuş tartışma acmak içn tmm lan haksızlık ben puanı önemsemiom gidip birilerine yardım etmek ve sw bulmak icin giriom ii yete ro zmn arkadaş haksızlıksa haksızlık alala.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hayır bu sadece 365 gündür kayıtlı olanlara gelir. Hergün için puan gelmez. İstersek mesela 30 gündür kayıt olana 50 puan gitsin diye ayarlarız. Bu zamana kadar 30 gün ve daha üstü zamandır kayıt olan herkese 50 puan gider.
tmm sen haklısın adaletsizlik filan yok sadece dağa rütbeler düzenlenmeden hemen olsun denmiş ve koyulmuş bütün olay dikkatsizlik veya ilgisizlik!

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nezaman yeni oduller ekliyeceksiniz?

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ya hay bi mesaj yazmasaydım gecenin bu saati bi foruma giriyoz noluyo adamlar bildiin pusmuş tartışma acmak içn tmm lan haksızlık ben puanı önemsemiom gidip birilerine yardım etmek ve sw bulmak icin giriom ii yete ro zmn arkadaş haksızlıksa haksızlık alala.
mesajı yazma amacın seninden beni sinirlendirmekti bi empati kur sen bukadar mesajla bukadar puanı eşleştiriyormusun? empati kuramıyorsan git sosyal hocasına git öğretsin!

minecocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben seni sinirlendirmek icin yapmadım sadece konuyu gecirmeye calısıom la olm ben senin rütbene biraz zor varırım :D

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
zaten bu forumda hala durmamın tek sebebi burda sıcak bir ortam oluşmur insanlar birbirlerine yardım ediyor sadece bu sebebden yoksa çokdan bırakmıştım hatta yakın zamanda bırakırsam çekiliş yapıcam ve hesabımı ona vericem e postasıda dağil

Barseko

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke Forum 2 gün önceye gitmeseydi 2 rütbe geriye atladım :blase:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...