Foruma Geldiğinizde Yaşadığınız Failler

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes Foruma İlk Geldiğinde Yaşadığı Failleri Yazsın :D

Ben Başlıyorum ;

Bi Hata Olduğunda Enderman Sesi Geliyo Ya Bikere O Ses Geldi Kulaklık Son Ses Aha Kesin Evi 3 Harfliler Bastı ya da Pc Yi Hacklediler Diye Bilgisayarı Fırlatıp Kaçmıştım :D

@ZorinTR seni merak ediyom :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ölmüş konuda mesaj kasma uyarısıyla 1 uyarı puanı :sinirli:

alp75

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir moderatöre kendimi bebe,noobmuş gibi göstermiştim bu forumda yaşadığım en büyük faildi

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuların 1875 den kalma olduğunu görme

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Foruma Kaydoldukdan sonra Mobarena Hakkinda Yardim için konu açmak ve konuyu açtikdan 40 saniye sonra eklentiyi çözmek (Evet Şaka gibi bir Gundu Foruma kaydolma tarihime bakin Anlayan anladi)
[not: Bilgisayar teknoloji ile alakali Problemlere Çok hizli çözüm bulmak ve Hiç bilmediğim halde Hizlica örenme yeteneğimin olduğunu fark ettim Gerçi Bu tür elektronik aletler ve bilgisayarla alakali şeylere kuçukluğumden beri ilgim var 6.sinifta kendi alet çantam vardi ve sikilinca devreleri lehimliyordum Hala Vb Şeyler yapmayi çok seviyorum Niye Bunu yazdim hiçbir fikrimyok O_o]

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Küçüktüm hatırlamıyorum:p

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Vallahi... craft_man'a ana bacı sövmüşlüğüm oldu ^.^

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
Foruma Kaydoldukdan sonra Mobarena Hakkinda Yardim için konu açmak ve konuyu açtikdan 40 saniye sonra eklentiyi çözmek (Evet Şaka gibi bir Gundu Foruma kaydolma tarihime bakin Anlayan anladi)
[not: Bilgisayar teknoloji ile alakali Problemlere Çok hizli çözüm bulmak ve Hiç bilmediğim halde Hizlica örenme yeteneğimin olduğunu fark ettim Gerçi Bu tür elektronik aletler ve bilgisayarla alakali şeylere kuçukluğumden beri ilgim var 6.sinifta kendi alet çantam vardi ve sikilinca devreleri lehimliyordum Hala Vb Şeyler yapmayi çok seviyorum Niye Bunu yazdim hiçbir fikrimyok O_o]
dostum ikiz olsak bu kadar benzemezdik birbirimize.

LG-P880 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
itiraf ediyorum şu an da durum yiyerek eklenti yaziyorum açim...