Forumdaki Server Baltacıları ve Oyunları

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fark Ettiyseniz Şu Son 4-5 Günde Reklam Konularında Reklamların Arşive Taşınmaları Çogaldı

Yeni Taktik Geliştiren Bu Kullanıcılar Artık Sevmedikleri Banlandıkları Serverlerin Reklamlarını Çok Rahat Bi Şekilde Arşive Taşıttırabiliyorlar

Örnek Olarak Benim Sunucum 3 Haftadır Sürekli Saldırılara Maruz Kalıyordu Artık Saldırı Koruması Gelince Sunucuya Burdan Zarar Veremedikleri İçin Artık İşi Foruma Taşımış Durumdalar

Formül Şöyle
Reklam Konusu + Yan Hesaplar + Sürekli Konu Güncelleme + Başka Bir Yan Hesapla Konuyu Şikayet = Konu Arşive Taşındı

Başta Olayı Anlamamıştım Ancak Güncel + Yazısından Sonra İşin Tuzak Oldugunu Anladım Bu Şekilde Yeni Üye Olup Sürekli Güncel Atınca Haliyle Forum Kuralı Çignenmiş Oluyor Tabi Bu Durumda Konu Şikayet Edilince Yetkililerde Konuyu Arşive Taşıyorlar Bu Adamda Kafalarına Göre Reklam Konusu Sildirmiş Oluyorlar Bunun İçin Yekililerden Bir Çözüm Bulmalarını Rica Ediyorum Üstüne Yetmezmiş Gibi Yeni Reklam Konumada Aynı Şey Yapıldı Bölüm Moderatörüne Ben Şikayet Edince Bölüm Moderatörüde Bunu Anladı ve Yorumu Kaldırdı Bunlar Oldukça Forumun Kaliteside Saygılarımla.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O mesajları silmeleri, fakat arşive taşımamaları bir çözüm olabilir.

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Kendi Server Konumuzdan Bu Tip Yorumlari silme hakki olmali

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Silme Hakkından Kasıt Yeni Kayıt Olan Kullanıcıların Degil +50 Mesaj Olan Kullanıcıların Server Reklam Konusu Açma ve Server Reklam Konularına Mesaj Yazma Hakları Olmalı Bence Bu Şekilde Kesinlikle Bunlar Azalacaktır