Forumla Pek İlgilenilmiyor Bazı Konularda!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bazı konularda ilgileniyorsunuz fakat forum ikide bir çöküyor, eklenti ile ilgili bug bildirimi yaptım onu bile çözmedi admin. Youtube'da gidiyorum 4K video izliyorum forumda 1 sayfa 1 saatte işlem yapıyor. Benim ev sunucum bile daha hızlı çökmüyor sizde elin sunucusuna kuracağınıza kendi sunucunuza kurun yönetim ve güç sizin olsun ne uğraştırıyorsunuz milleti.
@TheEye

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
#rez alıyoruz {。^◕‿◕^。}

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Elin sunucusu diyorsun o zaman türkiyede gbit hat veren ve bu sitenin trafiğini kaldırabilecek bir makina ver oraya taşınsınlar
Üstelik ev sunucum daha zor çöküyor diyorsun maden öyle söyle adminlere 1 saatliğine domain kaydını senin ip adresine çevirsinler bütün trafik senin sistemine gitsin görürsün o zaman çökmeyi
Bilmeden tuhaf tuhaf yorumlar atmayın kanser oluyorum klavye başında :(

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Elin sunucusu diyorsun o zaman türkiyede gbit hat veren ve bu sitenin trafiğini kaldırabilecek bir makina ver oraya taşınsınlar
Üstelik ev sunucum daha zor çöküyor diyorsun maden öyle söyle adminlere 1 saatliğine domain kaydını senin ip adresine çevirsinler bütün trafik senin sistemine gitsin görürsün o zaman çökmeyi
Bilmeden tuhaf tuhaf yorumlar atmayın kanser oluyorum klavye başında :(
Tab2 tam upuzun mesaj yazmıştım sana cevap olarak ama yine çöktü forum tam gönderecektim ._.
http://prntscr.com/8hh4jq

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+1 mi versem +2 mi bilemedim +2 verilmiyo en iyisi +1