Forumu bırakıyorum (4 yıllık hikayenin sonu)

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet yanlış duymadınız forumu bırakıyorum ama kalıcı olarak. değil , geri dönebilir veya ara sıra girip bir şeyler yazabilirim. Beni bilenler bilir 6 eylül 2013 günü bu foruma ilk defa kaydolmuştum 2016'nın ocak ayı hariç hiç aktif değildim sadece nadiren girdim ve 2017'de bir kaç aylığına geri dönüp bıraktım. Bırakma sebebim ise artık bu forum eskisi gibi aktif bir forum değil önceden bir konu açardım 10 dakikada 5 cevap gelirdi şimdi 10 dakikada 1 cevap geliyor, ayrıca bunun psikolojik ve ilmi açıdan bana iyi geleceğini düşünüyorum.

Bu foruma gelmeden önce kültürsüz, önüne gelene söven bilgisiz çocuklar oluyor ya, onlar gibiyken şimdi ise 20 yaşında birisi gibi hissediyorum kendimi. İlgi alanlarım, ideolojim vs var. Foruma gelmeden önce İngilizcem "yes no" dan ibaretken şimdi Arapça bile biliyorum.

Bu 4 yılda sevdiklerim oldu sevmediklerim oldu, foruma 9 yaşındayken kaydolduğum için (şimdi 14 yaşındayım) biraz vel-etçe davrandım bu yüzden bir aralar tüm forum bana sövüyordu 4 yıllık hikayenin özetini spoiler içinde yazdım.
Her şey 2013'ün temmuz veya ağustos ayında google'a "blok oyunları" yazmam ile başladı. Tabi o zamanlar PC oyunlarını çok oynamıyorum 2007'den yani 3 yaşından beri oynadığım gta sa ve half life ve shrek oyunu dışında hiçbir oyun oynamıyorum karşıma minecraft çıktı. Tabi o zamanlar cracked ne bilmiyorum baktım para istiyor, Abime söyledim dedi ki "onu sen para öde diye yapıyolar " dedi, benim de dandik bir tabletim vardı o zamanlar ve minecraftın demosu vardı onu indirip bayağı bir onla ve demo sürümünü oynamıştım PC'de. hileler yazarak item falan alıyordum tabi gamemode bilmiyorum.

sonra ben de google'a nasıl ücretsiz oynarım vs yazdım. Sonra o zamanlar başka bir forum vardı orada üyelik açtım dedim ki "Minecraftı nasıl ücretsiz oynarım" birisi dedi "crack denesene" diğeri dedi "aynn moruq çraçk denesene" falan ben de minecraft crack indir falan yazdım Google'a, virüslerle uğraştım falan ama bir tane launcher vardı 1.5.2 içindi sadece onu indirip oynadım. sonra internette Minecraft'ı falan araştırdım herobrine diye bir şey keşfettim ara sıra bu foruma rastlıyordum 5 eylül 2013 günü "ben de katılsam mı lan acaba?" deyip kayıt olmaya çalıştım ama o zaman üyelikler davetleymiş olamadım. Ertesi gün bir daha denedim şansıma açılmış.

İlk günler @_Spiderus_ a özelden feci sövmüştüm 6 ay ban yemiştim 2 ay geçtikten sonra yeni hesap açıp Sarı Bücür isimli bir skin oluşturdum, Adminler falan çok beğendiler profil fotoğraflarını sarı bücür yaptılar ve bana sarı bücür tagı verdiler. Onunla ünlü oldum. Sonra 2014'te 98iamlegend98 oldum ve en parlak dönemlerimi yaşadım, gruplar vs bir gruba ziyaret yapmıştım (flood) savaş oyunu grupları vs vs. Sonra 2014'ün sonlarında bilgisayarım kırıldı (ben kırmadım) bana iyi bir tablet alındı ve bir süre forumda onunla takıldım, 2015'te ise nationalelectric'tim, sonra anlaşılınca frozenbraintr nickini aldım, 2015'in eylül ayında ise bilgisayarım oldu. Ve forumu bir kaç ay bıraktım.

2016'nın başlarında ise zaten 2014'te forumda kaos çıkardığım için fitneci olarak biliniyordum fitne çıkarmak için geri döndüm ve gittim. Ara sıra girdim ama bakıp çıktım.

2017'nin mayıs ayının sonlarında ise geri döndüm. Çok aktiftim bayağı yeni arkadaşlar edindim temmuzda ise muteme itiraz ettiğim için 1 ay ban yedim (bunu söylemeyince "git adminlere danış" diyorlar ama sebebini merak edenler olacaktır o yüzden söylüyorum) Ve şimdi ise bırakma kararı aldım.

Hakkınızı helal edin, dediğim gibi kesin değil ara sıra girip çıkabilir veya geri dönebilirim. Zaten farkettiyseniz forumun eskileri hep gidiyor, Oxuruk, Owen_12, Vienicome,CoolKing, ve daha niceleri. Hatta eski yönetim bile gitti.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
S A Ç M A L A D I N I Z > Harbi gitme lütfen.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek tanımam seni ama forumun canlılığını koruyan kişilerdendin, gitmen üzücü.

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağlık olsun fakat gitmesen iyi olurdu.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
önceden bir konu açardım 10 dakikada 5 cevap gelirdi şimdi 10 dakikada 1 cevap geliyor, ayrıca bunun psikolojik ve ilmi açıdan bana iyi geleceğini düşünüyorum.

Yanlış anlaşılma gibi bir durum olmasın ama saçma konular açmak yerine insanların ilgisini çeken konular açmak daha mantıklı. İlgi çekmek için konu düzeni ve içindeki bilgiler gibi ince detaylara özen vermeniz gerek.

Yarın(!) tekrar görüşmek dileğiyle görüşürüz hoşçakal.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Herkes gidiyor, forumu az kullanıyor ancak kimse konu açmıyor. Hala bu "GİDİYORUM BANA İLGİ GÖSTERİN İLGİYE İHTİYACIM VAR" diye bağıran konuların neden açıldığını anlayamadım.​

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

Herkes gidiyor, forumu az kullanıyor ancak kimse konu açmıyor. Hala bu "GİDİYORUM BANA İLGİ GÖSTERİN İLGİYE İHTİYACIM VAR" diye bağıran konuların neden açıldığını anlayamadım.​
Aksine sarıbücür çok önceden gitme gibi bir düşünceye sahipti. İnsanlarla iyi ayrılmak amacıyla açılabilir bu konu herşeyi farklı yolla anlamanın mantığı yok gibime geliyor. Bununla beraber aktifliği en çok kişilerden birisi. Herkes bu forumu resmi kullanmak zorunda değil yanlış mıyım ?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlaşılma gibi bir durum olmasın ama saçma konular açmak yerine insanların ilgisini çeken konular açmak daha mantıklı. İlgi çekmek için konu düzeni ve içindeki bilgiler gibi ince detaylara özen vermeniz gerek.

Yarın(!) tekrar görüşmek dileğiyle görüşürüz hoşçakal.
Forum o kadar cansız durumdaki, son mesajlar kısmına sunucuların mesajları eklendi.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Forum o kadar cansız durumdaki, son mesajlar kısmına sunucuların mesajları eklendi.
Bununla beraber forumda birçok görünürde yanlış mevcut. Örnek verecek olursak :
Arkadaş sunucu açıyor, yan hesabıyla bam bam bam güncelliyor veyatta yeni açılmış hesap sadece ona yazıp çıkıyor. Mesajlarını düzenleyerek konuyu güncelliyor bunların kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Bunlara ek olarak forumdaki ünvan kazanma yarışına önem verilmeli bilgisayar bilişim için videolu konu dahi yaptım okadar uğraştım hala konunun onaylanıp ünvanımı bekliyorum.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bununla beraber forumda birçok görünürde yanlış mevcut. Örnek verecek olursak :
Arkadaş sunucu açıyor, yan hesabıyla bam bam bam güncelliyor veyatta yeni açılmış hesap sadece ona yazıp çıkıyor. Mesajlarını düzenleyerek konuyu güncelliyor bunların kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Bunlara ek olarak forumdaki ünvan kazanma yarışına önem verilmeli bilgisayar bilişim için videolu konu dahi yaptım okadar uğraştım hala konunun onaylanıp ünvanımı bekliyorum.
Dediğin olaycık forum açıldığından beri var*
Ki şu anda herhangi bir konudaki yorumlarım yarısından fazlası patates üyeler de aynı*

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba forum değil Minecraft da sönüyor olabilir mi? Her efsanenin bir sonu vardır...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Gerçek hayatında başarılar.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Nereye be MinikBücür çok kaybolma ama birden bir yerde çık :/

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Seninle çok konuşmamıştım ama yaptıklarını hatırlıyorum. Gitmene üzüldüm. Görüşürüz :(