Forumu bırakıyorum (4 yıllık hikayenin sonu)

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitme yaaa :( Niye gidiyon yaaa uff yaaaa bune yaaaa :(

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 ay sonra...
SarıBücürIsBackisback has joined game.
(şaka maka gitme niye gidiyon .s.s)

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Banane yani :D her bırakan konu açarsa ooo

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Herkes gidiyor, forumu az kullanıyor ancak kimse konu açmıyor. Hala bu "GİDİYORUM BANA İLGİ GÖSTERİN İLGİYE İHTİYACIM VAR" diye bağıran konuların neden açıldığını anlayamadım.​
Bu forum ilk kurulduğundan beri herkes "ben gidiyorum bb" gibi konular açınca sorun yok ama bunu açan Sarı Bücür olunca sorun oluyor öyle mi?

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu forum ilk kurulduğundan beri herkes "ben gidiyorum bb" gibi konular açınca sorun yok ama bunu açan Sarı Bücür olunca sorun oluyor öyle mi?
Bu tür gördüğüm konulara aynı türden mesajlar attım. Kusura bakmayın size özel bir durum değil ancak bu tür konuların gereksiz olduğunu belirtiyorum. Gidiyorsanız bunu bir şova çevirmenize gerek yok. Ne bir savaşa ölmek adına katılıyorsunuz nede arkadaşlarınızla ilişkilerinizi koparıyorsunuz. Altı üstü foruma daha az(!) gireceğinizi söylüyorsunuz. Bu tür konuları açanlara da kızamıyorum çünkü drama içerikten daha önemli. Paylaşılan yararlı makalelere bu kadar yorum gelmiyor.

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tür gördüğüm konulara aynı türden mesajlar attım. Kusura bakmayın size özel bir durum değil ancak bu tür konuların gereksiz olduğunu belirtiyorum. Gidiyorsanız bunu bir şova çevirmenize gerek yok. Ne bir savaşa ölmek adına katılıyorsunuz nede arkadaşlarınızla ilişkilerinizi koparıyorsunuz. Altı üstü foruma daha az(!) gireceğinizi söylüyorsunuz. Bu tür konuları açanlara da kızamıyorum çünkü drama içerikten daha önemli. Paylaşılan yararlı makalelere bu kadar yorum gelmiyor.
Adam sadece hikayesini anlatmış ve haklıda gerçekten çok eski bir üye çünkü sizin gibi.