Forumu Bırakıyorum...

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu zamandan beri hep yardımcı olmaya çalıştım, yardım etmeye çalıştım.Şimdi kendi projelerim üzerine yoğunlaşacağım.
Bir sıkıntı olursa; skype (bravefactions) ekleyin.
Bu arada forumu kısmen bırakıyorum, ara sıra gireceğim.Yakında SkyBlock sunucusu geliyor, #rez...

Herkes bırakıyor yavaş yavaş, eminim ki gerçeği anlamışlardır o bırakanlar..
Factions harici eklenti paketi yaptırmak isteyen, bana soru sormak isteyen, konuşmak isteyen, SkyBlock sunucusunda yardımcı olmak isteyenler; skypem bravefactions eklesin.

İyi Forumlar..
Görüşmek Üzere..
:)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Yeterli düzeyde tanıdığım biri değilsin yine de hoşçakal :)

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
"Herkes bırakıyor yavaş yavaş, eminim ki gerçeği anlamışlardır o bırakanlar.."

Bu cümlede nasıl bir ima seziyorum acaba açıklayabilirmisin?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Witherin yerine ozetliyorum,
Forum zaman kaybi,insanlarin cok buyuk kismi da aileleri icin zaman kaybi olmus.Gereksiz insan sayisi cok,birde bunlarin insan sinifina girmeyenleri var.uyari gelecek ama herkes adina icimi doktum iyi geldi.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İyi Bırakmalar .-.
Neyse İns Yakinda VDS yi Verecek Fazla Akıllı Birini Bulursun
Hahahaha :D
"Herkes bırakıyor yavaş yavaş, eminim ki gerçeği anlamışlardır o bırakanlar.."

Bu cümlede nasıl bir ima seziyorum acaba açıklayabilirmisin?
Uzun mu kısa mı bilemedim.Gerçek şu ki forumda aşırı fazla vel@ var.Sorduğu çok saçma sorular ve hazır eklenti paketleri arayışları kullanıcıları çıldırtıyor.Reziller ya, Türkiye sonra niye gelişmiyor oluyor.Adam sunucu açıcak, groupmanageri soruyor.Kardeşim Google diye bir şey var.Bir de nasıl ürüyorlarsa bunlar bunlardan bin - iki bin'den fazla var.Herkese aynı cevap çok saçma.Evet yaşı çok üstün olan kişiler var aramızda fakat, onlarda zaten kendi yoluna takılmış gidiyorlar.Türkiye'deki sunucular bu kişiler son bulmadan eminim ki gelişmeyecek.Sebebi ise o kadar çok kötü, rezalet sunucular var ki; oyuncular bile kendi sunucusunu kuruyor.Bu da kaliteli sunuculara oyuncu kaybı yaşatıyor.Sonra o kaliteli sunucular maddi yetersizliğe uğruyor ve kapanıyorlar.Oyuncuların açtığı rezalet sunucularda da V.I.P. üyelikleri atıyorum 1 TL'ye satıp; sadece VIP'lere özel P10 falan veriyorlar.Onlar da çok garip bir şekilde tutuyor/geçiniyor.Rezillik gerçekten bu ya.Türkiye'de gaza gelip, RPG sunucusu açalım diyorlar, açıyorlar çok sağlam sunucu oluyor hatta.Ama bizim Türk Oyuncu Kitlesi RPG falan farketmez, lapis ver lapis kafasında.Türkiye'den mükemmel projeler çıkıyor ancak oyuncuları kötü.Yabancılarda sunucular hep 1.8'e geçmiş, süper oluyor ama bizim Türk Oyuncuları, hile sırf 1.7'de çalışıyor 1.8 olmuyor diye; 1.8 sunuculara girmiyorlar.Yoksa sürüm değiştirmesi 2 dakika'dan az.Ya çok saçma gerçekten.Aramızda herkese söylemiyorum, sadece genelleme yaptım.Şöyle bir olay da var adamın yaşı +18 ama beyin yaşı 9, ya da adamın yaşı 9 ama beyin yaşı +18.Böyleleri olabiliyor benim gibi.Daha ne kadar anlatsam bilemedim ki, anlatmaya devam etsem kitabını yazarım.O kadar anlatacak konu var ki.Mesela Survival sunucu var, X - R A Y Koruması olunca tutmuyor fakat korumasız sunucu olunca tutuyor.Bu da mı tesadüf?

Witherin yerine ozetliyorum,
Forum zaman kaybi,insanlarin cok buyuk kismi da aileleri icin zaman kaybi olmus.Gereksiz insan sayisi cok,birde bunlarin insan sinifina girmeyenleri var.uyari gelecek ama herkes adina icimi doktum iyi geldi.
Aynen öyle.
Sağolasın.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzaktan izlemek yeterli artık forumu asıl ağustos olayından sonra hala yarı ayakta durması bir mucize bence :ci:

Dipnot: Yıkılırsa yakından izlemek için önlerden #rez aldımB)

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiler eskiden güzel-di sözü bu konuya cuk! diye oturdu bence. Kısmen bıraktığın için görüşürüz filan demiyeceğim. Beni tanıyorsun zaten görüşmek üzre.