Forumun geldiği hal

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Forumla alakalı bundan önce bir konum vardı hatırlayanlar vardır, arada girip bakıyorum ve forumun içinden geçildiğini fark ettim. Hadi bak reklam koyulur forum kendini kalkındırmalı sonuç olarak da, e siteye girince siteyi kapatan reklam, ardından sağ altta popup, önümüzde bannerler, noluyor hocam? Siz forumu öldürmeye mi uğraşıyorsunuz diyeceğim diyemiyorum bile, öldü çoktan, siz artık gömmeye çalışıyorsunuz resmen. Forumun gelişmesini istediğinizi sanmıyorum, motivasyonu 0 olan bir ekip var ortada şu an, eğer motive olsalardı foruma uğraşırlardı, fakat yine de halen daha aramızda gelişmesini isteyen 3-5 kişi vardır diye önerilerimi yapayım;

• Forum komple tema değiştirmeli
  • Yönetici ekibi ve şefler değiştirilmeli (ki daha aktif bir kadroya geçiş sağlansın)
  • Reklamlar azaltılıp kullanıcı odaklı kazanca yönlenilmeli
  • Ticari amaçla foruma girenlere teşvik amaçlı bir şeyler sunulmalı
  • Forum "oyun forumu" yerine eskisi gibi Minecraft forumuna döndürülmeli, kritik bir karar da olsa dönüşmesinden seneler geçmesine rağmen forum hala yarı Minecraft çeyrek konu dışı çeyrek diğer oyunlar formatında yürüyor
  • "Aktifiz" ayağına gözükecek etkinlikler yerine harbiden etkinlik yapılmalı, gartic etkinliğini herkes yapar
  • Forum yönetimi aktif olarak konulara şahsi şekilde yanıt atmalı, forumla ilgileniyorlarsa ilgilendiklerini göstermeli
  • Eski ve yeni bütün kullanıcılara değer verilmeli, gerekirse kurallar güncellenmeli

Şimdi istediğiniz gibi arkamdan ya küfür edin ya da sevin, ben mezarıma geri döneceğim, bu forum dirilmediği sürece de mezarımdan çıkmayı planlamıyorum. Herkese bol şans
1696789942177.png

• Düşünceli
Reactions: CMO

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yazıma ekleme;
1696790097217.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yazıma 2. ekleme, daha çok reklam yok muydu?
1696794288843.png

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Borakan güzel tavsiyeler ama bitti artık. Geçmişte en iyisi bizdik bu konuda kimse bir şey söyleyemez. Ancak, insanların hayatları zamanla değişiyor zevkleri, eğlenceleri ve ilgi alanları da değişebiliyor. Buradaki insanlar artık 20 yaş ve üzerindeki kişiler. İşleri ve sorumlulukları vardır, hayatlarına odaklanmaktadırlar tahmince.
Dediklerini artık düşünürler mi yoksa hayatlarına mi bakarlar ?
Biraz kendini onların yerine koyup düşünmeni tavsiye ederim.

Mezarımda kalkıp sana cevap yazıyorum. :D

Son düzenleme:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Önceden bu konular yine az da olsa trafik alıyordu, artık onu da almaz olmuş

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu yılki forumun haline ağlama konusu buymuş, neredeyse kaçırıyordum.