FPS oyunlarında çok fazla kötüyüm

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fps oyunlarından başka oyundan zevk almıyorum 1 ay önce skyrim yükledim.ilk başlardaki iskeletleri temizledikten sonra sıkıldım sildim.Fps oyunlarında singleplayerda veteranda çok iyi bitiyorum.Ama multiplayerda 15 death 4 kills gibi skorlar oluyor.Aldığım oyunların parasına yazık.şu an yeni crysis 2 maxmium edition aldım onunda mpsinde berbatım.Özellikle yakın karşılaşmalarda beni hep alıyorlar.Ama pusuda ve uzaktan vurmada iyiyim.Snirperdada fena değilim.Ne önerirsiniz kendimi nasıl geliştiriim.[DOUBLEPOST=1378314219,1378313895][/DOUBLEPOST]şu an cs indiriyorum.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Half life 2 oyna.

Edit:1.Uzaylı sevgilin mi arkadaşın mı ne ona söyle sana en iyi oyuncu yetkisi vb. versinler.
2.Ve hala görüşüyormusun

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ne oldu yavrum bir yerini mi incittin merhem süreyim mi

nerolucien

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çoğu İnternet Cafe'deki Kantırcıyım diyenler bu oyunda düşük puan alır. Burdaki puan Kill ama Death'ida kendiniz ayarlamalısınız. En az bir kişiyle oynayın ve taktik yapın. Bir kişiyle oynayın derken Skype veya RaidCall kullanarak konuşun.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Çoğu İnternet Cafe'deki Kantırcıyım diyenler bu oyunda düşük puan alır. Burdaki puan Kill ama Death'ida kendiniz ayarlamalısınız. En az bir kişiyle oynayın ve taktik yapın. Bir kişiyle oynayın derken Skype veya RaidCall kullanarak konuşun.

Buneya 30 sanisede bir gidiyor zaten bizim fare 1 snde harekt ediyor :S

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sniper Elite ve benzeri keskin nişancı oyunlarını oynaman tepki süren ve fare kullanışın konusunda faydalı olacaktır..

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben çoğunlukla fps oyunlarında tek oyunculuda önüme gelenin üstüne atlarım 20 kişi olsalar bile dalarım ama multiplayerde bunu yapmak kesin ölüm demektir. Oynadığınızı online oyunlarda oynadığınız mapların birkaç kısmını inceledikten sonra taktik geliştirip onu uygularsanız karlı çıkarsınız. Yada taktik yapamam derseniz çoğunluk nereye giderse siz de oraya gidin ölme ihtimaliniz az olur ve adamları kalkan gibi kullanıp (:p) düşmanı öldürebilirsiniz

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyna oyna alışırsın örneğin ben team fortress 2ye başlamıştım çok iğrenç oynuyodum özelliklede scoutta :p oynaya oynaya alıştım alıyom scoutu adamın kafasına fırlatıyom topu pompalıyla hallediyom :sırıtmak: