Fraps boyut küçültme yardim

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Fraps ile video çekiyorum bir tane video çektimve 32MB a düşürdüm virtual Dub ile fakat simdi 6 dklik videoyu 800mb'a dusuruyor. Ayarlarini da dogru yaptim. Nasil duzeltecegim acaba ? Şimdiden teşekkürler.
Beyler videoyu convertleyip boyutunu düşürdüm. Konu kilitlenebilir.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Camtasia Studio 8 yada Sony Vegas Pro programlarıyla mb`ını küçültmenize tavsiye ederim.Öbür programlar çok düşürse bile videonun görüntüsünü bozabiliyor.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok 720p yapiyor. Camtasia da ayar çokmuş o yüzden gerek yok :)
Saolasin genede :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

_ReVenGee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak Fraps'la Çek Sonra Format Factory'ile .Mp4 Veya .Avi Format'ında Cevir Yüksek Ayarları Elleme Yoksa 720p Olur Video Sonra 3 Gb'sa 1 Gb Kadar Düşürüyo Bide Movie Maker'la Editlersin Hiç'bir şey Eklemeden 800 Mb Veya Daha Fazla Düşer O Saten Ama Eyer Fazla Yerin Yoksa Bandicam'i Dene O Fraps Kadar Fazla Boyut Yemiyor.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerek kalmadı saolasın, fraps ayarların da sorun varmış büyük ihtimalle o yüzden oluyormuş şimdi sorunsuz calısıyor.
Bak Fraps'la Çek Sonra Format Factory'ile .Mp4 Veya .Avi Format'ında Cevir Yüksek Ayarları Elleme Yoksa 720p Olur Video Sonra 3 Gb'sa 1 Gb Kadar Düşürüyo Bide Movie Maker'la Editlersin Hiç'bir şey Eklemeden 800 Mb Veya Daha Fazla Düşer O Saten Ama Eyer Fazla Yerin Yoksa Bandicam'i Dene O Fraps Kadar Fazla Boyut Yemiyor.