Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben @Schaffer79, şu an Salih'in hesabından giriyorum zira hesabım yasaklandı. Arkadaşlar hatırlarsınız AteşTekkit isimli bir sunucu açmıştık baya oyuncumuz olmuştu amma ve lakin çok hatalıydı, kalitesizdi falan filan işte benim gözümde pek hoş bir sunucu olmadı. Hatalarımızı bol bol anladık elbet o eski projemizden, neredeyse tüm hatalarımızı. Salih'e dedim, Salih gel bir sunucu açalım piyasada oynayacak Tekkit yok dedim o da bana uyar dedi ve girdik işte böyle bir işe tekrardan. Sonuç ne derseniz baya hoş bir sunucu yaptık ve eski sunucumuzun aksine bir tane eşyayı bile yasaklamadık. Neyse arkadaşlar detaylı bilgiyi resimlerden ve farklarımız bölümünden anlayacaksınız şimdilik bu kadar, kendinize iyi bakın!

Spawn'dan bir kaç kare;

- Sunucumuz emek ve hardkor bir sunucudur, 20$ kazanmak için bile bir kaç saat uğraşmanız gerekebilir market, edit gibi şeyler bulunmamaktadır.
- Sunucumuz PvE tipte bir sunucudur ve Grief Prevention eklentisi ile bölgeleriniz güvence altına alınmıştır.
- Sunucumuz da ticaret yapabilir, hatta ChestShop eklentisi ile birlikte kendi marketlerinizi kurup zengin bile olabilirsiniz.
- Sunucumuz saygılı bir ortama sahip olup küfür, argo, hakaret içerikleri yasaktır.
- Ekibimiz profesyonellerden oluşmuş olup size kaliteli bir hizmet sunmak için görevdedirler.
- Samimi yetkililerimiz ve saygılı oyuncularımız ile sizlerin yüzünüzü güldürmeye daima devam edeceğiz.
- Sunucumuz Tekkit Classic 3.1.2'dir ve günümüzde tek açık Tekkit Classic Türk sunucusudur.

http://signaturecraft.us/serverstatus/eJwdyzsOwjAMANDdp8gFiJxg3OQC3ZioxJyPg6yKCIUwcHtQ1ye9dajUr52y7zptFXDoEWE92GwHw1W7lJHahLv2KcPcPn3oW8zJbOmZ-AzL_y3gvYdLCMm56DNVJqTYcgktVsqcmRiLffXHD43IIy4-.png
Domain: friedy.tekkit.de:10200
IP: 5.62.126.203:10200

Mail: [email protected]

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz aktif, bekleriz.

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geldimde hiç kimse yok buralarda :)

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni açıldıgı için olabirmi İm MrDiafwl

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne olacakki şimdi ? Neyse skyfactory 2Yok (Kalıcı Yasaklanma).

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler Sw de Vipler çok ucuz
Süresiz Viplik 20 tl
vip kitinde Quantum set var

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bana ulaşmak isteyen ulaşsın saat 18:00'da sunucuya gireceğim. -Schaffer79

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Friedy'i Fredy diye okudum (fnaf hayranı olmanın zararları :/) (sunucu çok güzel eski hatalar en çokta nefret ettiğim para sıfırlanması giderilmiş sağolun :))

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Giriyorum
-Radazex
CC Varsa Rada Vardır.

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler geliyorum bir kaç sıkıntı çıktı Client ile ilgilide kusura bakmayın beklettiysem. -Schaffer79

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SUNUCUYA GELİN BEN COALMAN BUNLA GİRİYORUM NİCK FERBDEJWY oyundaki SERVER SUPER ODUNCUYLA ZENGİNİZ DE RANK SİSTEMİ NASIL ?