Frisby GAMEMAX FK-406QU Oyuncu Klavyesi Deneyimlerim

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Açıkçası çok güzel bir klavye. Vatan Bilgisayardan aldım. Aydınlatma seven biriyim fakat gün ışığında düzgün gözükmüyor. Bütün tuşlar farklı renk değil tek renk veya pulsar gibi yanıp sönüp farklı renge geçiyor. 5 Adet ayarlanabilir G tuşu ve 1 adet REC tuşu bulunmakta. Sağ üst kısmında bildirim ışıkları ve ortada çıkıntılı bir şekilde GAMEMAX logosu bulunmakta. GAMEMAX logosunun arkası aydınlatmalı. yaklaşık 3-4 yıl G103 kullanmış biri olarak söylemek isterim ki bu klavye bence daha güzel. Fiyatı birbirine de yakın. Yükseltme olarak ise 2 adet seçeneğiniz var. Klavyede multimedia tuşları bulunmakta. Sol taraf 4 sağ taraf 4. sol tarafta tarayıcıda ana sayfaya dönme, e mail açma, adını bilmediğim bir tuş ve hesap makinesi bulunmakta. Sağ tarafta ise müzik uygulamasını açma, müziği durdurma başlatma, ses kısma ve açma bulunmakta. Alacaklara tavsiye ederim.

- Yanı da var.

Software CD ile geliyor. Hangi devirdeyiz anlamadım ne CDmiş. Frisby Software internette yok isteyen forumdan DM atsın ona atayım. Bende USB içinde duruyor.
Software ile renk ayarlanmıyor.

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hoş bir klavye olduğu belli oluyor :kaş: