Frozen Bilişim 7/24 Online , Satılık Vds Makinaları

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Sitemiz Bakımda'dır 24-48 Saat için'de tekrar Açılacaktır.
[DOUBLEPOST=1368967513,1368967253][/DOUBLEPOST]60 Kişilik 50 TL
80 Kişilik 70 TL
70 Kişilik 60 TL

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neye güvenerek satın alınsın . Bir sertifika yok site yok . Önceden satmışlığınız yok

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yav arkadaşım Seni kim kaldırdı söylede bizde bilelim Git gir siteye Sor bakalım Canlı desteğe Kerem SOLMAZ Kimmiş sonra Gel burda Bana Havalan !

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İstediğim Faizi koyarım İstediğim Kar'ı da yaparım Sana ne oluyor Bırak Klavye bebeliğini Ve otur yerine. VE şu an ki Satışlarım'dan da Memnunum ! şu an 89 Tane Host , 51 Tane SSD VDS Sattım ve şu an Aktif olan 21 Tane minecraft Snucusu Açılmayı bekleyen de 5 Minecraft Sunucusu var Sayısı git gide artmakta şu an Fransa'da Bir Dükkan Bursa'da bir Dükkan ve İstanbulada Bir Dükkan açtık.Daha ne istiyorsun Şimdi Ellerini klavye'den indir ve Sen Yürü Yoluna ! Ha ek olarak 8 Tane TS3 Sunucusu Sattım

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen ne zaman Çeneni kapayacaksın ? Şurada uğraştıklarımıza Bak ya 10-11 Yaşında Çoçuk Gelmiş Burda Havalanıyor

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu an Bana sataşan Sensin ve konumu Baltalıyorsun Sen hala bu konuya bakıyormusun ? İşime de bakıyorum Asıl sen işine Bak Muhallebi çocuğu Sen skypeni ver ben sana göstericeğim Sataşmayı

@ReXeY@

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler frozen bikişim evde pcde açmalık bi bilişim olsa sitesi olurdu kendine site açamayan nasıl hosting satsın ?

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Frozen Bilişim saçmalık.Bir çocuğun açtığı ... bir şey.Ben kendi Hostingimi kurdum Fransa lokasyonlu VPS host vs. satıyorum

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aptal sensin sattığın makineleri yok Fransa yok 20 makine vs. sattım filan diyerek sen artis olmuş oluyorsun

Ben sadece Kanıt için yorumu Yaptım hem sen Kapa çeneni bu konu 1 haftadır Kapalı ve konu ölmüş sen Gelmiş Konuyu Kirletiyorsun.Üstlere çıkarıyorsun konuyu bırak Bu lafları Ve kaybol Çocukların işi gücü yok Burada sataşacak kişiler arıyor Bu forumda sizin gibi Ergenlikten yeni Çıkmış .... Olduğu sürece bu forumun Tadı kalmayacak Şimdi Konuyu üstlere çıkarmayı bırak ve işine gücüne bak! İstediğim yorumu yaparım İstediğim Artistliği yaparım Sana ne oluyor ....

TheAwesome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tamam kapa çeneni ve yazmayıda bırak konuyu güncelleyip te durma