FTB Direwolf20 1.6.4 / Açılmıyor .

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
FTB Direwolf20 modpackinin 1.6.4 versiyonuna girmeyi deniyorum fakat launcha tıkladığımda hiçbirşey olmadan geri dönüyor modpacks kısmına sorun nedir yardımcı olabilen varmı ?

furxia4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
debug: retaining modpack file: C:\Users\oem\AppData\Roaming\ftblauncher\ModPacks\Direwolf20_1_6_4\Direwolf20.zip Sorun bu mu consoldan bak

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hayır değil daha çok Codechicken Core ile ilgili yazılar .[DOUBLEPOST=1387623134,1387622948][/DOUBLEPOST]http://pastebin.com/w9KmDYGu Log burda

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köfte ye sor o halleder :p

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vallaha bendede Çalıştı çok saol abi. 2 3 ay falan açmaya uğraşmıştım sonunda açıldı.:)

deniz2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bendede bi sorun var serverini indirdiğimde sv de direk duruyo code chickencore yi ve not enoughtitemsi sildiğidede crash veriyo acil yrdm...

Zirve1980

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Köfte Dediğini Yaptım Fakat Launcher Kapanıyor Açılmıyor Oyun Felan Napıcam?

MBaxdle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zirve1980 Ram ile alakalı olabilir belki bende de öyleydi 32 bit 1.5 gb ram verniştim hata verip kapanıyordu 1 gb yaptım ve -Duser.language=en -Duser.country=US kodunu yapıştırdım şimdi açılıyor.

Zirve1980

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zirve1980 Ram ile alakalı olabilir belki bende de öyleydi 32 bit 1.5 gb ram verniştim hata verip kapanıyordu 1 gb yaptım ve -Duser.language=en -Duser.country=US kodunu yapıştırdım şimdi açılıyor.
Minecrafta 2GB Ram Verdim Şimdi Açılıyo Sorun Kalmadı Köfteyede Selamlar Kod İçn Saolun =)

MBaxdle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende oyun açılıyor ancak yeni bir dünya yaratınca konsolda şunlar çıkıyor:

Oyunda ise dünya kapanıp şu yazıyor:

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köfte abi Allah senden razı olsun bende 3 4 aydır bu sorunla karşı karşıyaydım ne kadar uzun süre geçsede teşekkür etmeden edemiycem saolasın