FTB Direwolf20 açılmama sorunu

qomers

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok onla alakalı değil

qomers

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
galba kimse çözememiş bu sorunu :D

Eraycc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de var ve bir arkadaşımdan pre alıp ondan girdim ve oyun açıldı bende belki düzelmiştir diye crackedden yeniden baktım ama olmadı hata crackedden herhalde

emre718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum çok sağol ama ben direk ftb launcheriinden oynamak istiyorum. o şekilde çok daha yüksek fps alabiliyorsun[DOUBLEPOST=1416083810,1416073446][/DOUBLEPOST]hadi beyler hadi yardım edin aamaaaa
Dostum 1.7.10 yeni çktı hani 1.6.4 ilkcktında cok kasyodu ya biraz bekleyin sorunu düzeltirler[DOUBLEPOST=1416212769][/DOUBLEPOST]
Orjinal al geçer
beyler alın burada var ftb acılmazzzz alın

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum 1.7.10 yeni çktı hani 1.6.4 ilkcktında cok kasyodu ya biraz bekleyin sorunu düzeltirler[DOUBLEPOST=1416212769][/DOUBLEPOST]
beyler alın burada var ftb acılmazzzz alın
ya kardeşim herkezde hata aynı değilki.
ve bu arada büyük ihtimal ben çözdüm
mods klasöründe aynı moddan 2 tane var
bitanesi eski bir sürümü onu silmeyi bir deneyin sonra oyun açılır.
yanlış biliyorsam düzeltirsiniz.

emredogru34

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim herkezde hata aynı değilki.
ve bu arada büyük ihtimal ben çözdüm
mods klasöründe aynı moddan 2 tane var
bitanesi eski bir sürümü onu silmeyi bir deneyin sonra oyun açılır.
yanlış biliyorsam düzeltirsiniz.
ama hangi mod bulamadım ? bende konsoda veren error:Error while running launchMinecraft(): java.lang.NullPointerException lütven yardım edin valla olursa yardım edene çok dua edecem ;(

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Error while running launchMinecraft(): java.lang.NullPointerException bu hata bendede var .Bir türlü çözemedim gitti :/ internettede çözümü yokki :(

xHERENx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim daha hesabı bugün açtım. Sorun bende de vardı ve burayı okudum. Melis teşekkür ederim ama Windows Based Script Host fixerda script hatası olduğunu algıladı sanırım. Her neyse multimc ile hallediliyor yapamayan arkadaşlar. 1-2 saaate kadar video koyacağım. Bu arada MultiMC yi şimdiden indirin[DOUBLEPOST=1420288174,1420274766][/DOUBLEPOST]Merhaba Arkadaşlar Şimdi Size Direwolf20 Modpack'ini nasıl kuracağınızı anlatacağım
1-) FTB Launcheri açıyoruz
2-)Direwolf20'yi seçiyoruz.
3-) Launch'a basıyoruz
4-) Açılmasa da önemli değil bundan sonrası çok önemli
!!ÖNEMLİ!! -)MultiMC den Yeni bir Instance açıyoruz ve Edit Instance diyoruz ordanda Install Forge'dan en yüksek sürümü yüklüyoruz
5-) Config leri Instance klasöründeki Config klasörüne atıyoruz
6-) Modları da Instance klasöründeki Mods klasörüne atıyoruz
7-)MultiMC den Accountsa basıyoruz
8-) Add diyoruz ve herhangi bir isim ve şifre giriyoruz
!!ÖNEMLİ!! -)Instance Settings diyoruz ve ordan JAVA Arugments'i açıyoruz içine şu kodu yazıyoruz : -Duser.language=en -Duser.country=US
!!!! DAHA ÖNEMLİ !!!! -) Instance Settings te Memory'yi açıyoruz ve PermGen size yi birazcık yükseltiyoruz (En Az 100-150 civarı olsun)
!!!!! DAHA DA ÖNEMLİ !!!!! -)Memory den Maximum memory'yi 3072 mb dan fazla yapıyoruz
9-)Ve sonunda bitti Artık Oyununuzu oynayabilirsiniz :olgun::ha:^_^:o:):p:D:lol:B):alay:-_-<_<:):aşık::sinirli::(:emin::S:kitaplık::yaprak::odun::log::ecehver::çerçeve::lav::VV::fırın::cam::tüy::jambon::kbiftek::epantolon::apantolon:demir::tçapa::çtaş::çakmak::kgül::sgül::altın::barut::ekask::zombi::örümcek::iskelet::koyun::domuz::notch::creeper:

Son düzenleme:

alev-fatihi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
alsana çözüm pc inglizce yap o zaman açılır bende de aynı sorun vardı ingilizce yaptım düzeldi

xHERENx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşım sorun farklı benim size verdiğim " -Duser.language=en -Duser.country=US " java kodu sistemi ingilizce yapmadan oyuna erişim sağlıyor. Ve zaten senin dediğin code chicken core adlı coremode un açılmama sorununun çözümü. B)B)B)B)B)

drkarakter10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim daha hesabı bugün açtım. Sorun bende de vardı ve burayı okudum. Melis teşekkür ederim ama Windows Based Script Host fixerda script hatası olduğunu algıladı sanırım. Her neyse multimc ile hallediliyor yapamayan arkadaşlar. 1-2 saaate kadar video koyacağım. Bu arada MultiMC yi şimdiden indirin[DOUBLEPOST=1420288174,1420274766][/DOUBLEPOST]Merhaba Arkadaşlar Şimdi Size Direwolf20 Modpack'ini nasıl kuracağınızı anlatacağım
1-) FTB Launcheri açıyoruz
2-)Direwolf20'yi seçiyoruz.
3-) Launch'a basıyoruz
4-) Açılmasa da önemli değil bundan sonrası çok önemli
!!ÖNEMLİ!! -)MultiMC den Yeni bir Instance açıyoruz ve Edit Instance diyoruz ordanda Install Forge'dan en yüksek sürümü yüklüyoruz
5-) Config leri Instance klasöründeki Config klasörüne atıyoruz
6-) Modları da Instance klasöründeki Mods klasörüne atıyoruz
7-)MultiMC den Accountsa basıyoruz
8-) Add diyoruz ve herhangi bir isim ve şifre giriyoruz
!!ÖNEMLİ!! -)Instance Settings diyoruz ve ordan JAVA Arugments'i açıyoruz içine şu kodu yazıyoruz : -Duser.language=en -Duser.country=US
!!!! DAHA ÖNEMLİ !!!! -) Instance Settings te Memory'yi açıyoruz ve PermGen size yi birazcık yükseltiyoruz (En Az 100-150 civarı olsun)
!!!!! DAHA DA ÖNEMLİ !!!!! -)Memory den Maximum memory'yi 3072 mb dan fazla yapıyoruz
9-)Ve sonunda bitti Artık Oyununuzu oynayabilirsiniz :olgun::ha:^_^:o:):p:D:lol:B):alay:-_-<_<:):aşık::sinirli::(:emin::S:kitaplık::yaprak::odun::log::ecehver::çerçeve::lav::VV::fırın::cam::tüy::jambon::kbiftek::epantolon::apantolon:demir::tçapa::çtaş::çakmak::kgül::sgül::altın::barut::ekask::zombi::örümcek::iskelet::koyun::domuz::notch::creeper:
Bunun Video Sunu Çekermisin:creeper::creeper::creeper::kgül::kgül::tçapa::apantolon:epantolon::epantolon::epantolon::jambon::VV::VV::VV::VV::VV::VV::lav::lav::ekask::ekask::ekask::zombi::örümcek::iskelet::koyun::koyun::koyun::koyun::koyun::koyun::koyun::koyun::koyun::notch::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::creeper:

xHERENx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet Biraz karmaşık anlatmışım ama o kadar karmaşık değil video çekerim ama mikrofon bozuk kameranınki var sesi çok kötü çekersem sessiz olur