FTB Regrowt açılmıyor.

Smile_Aga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben youtube da dolaşıyordum video da bu modpaketini gördüm ve oynamak istedim.Görev felan yapıyorsunuz işte.Launch a bastığımda minecraft ın forge şeyi geliyo işte.Orası bittiğinde kapanıyor.Yardım ederseniz sevinirim.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
bazenleri ftb'nin ram kapasitesi çok düşük olarak ayarlanmış olabiliyor onu options kısmından maksimuma getir

Smile_Aga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam soğol kardeş denicem.

Ayarlardaki java parametresine mi yazim kod fela olur Xmx-512m gibi :)

Hızlı cevap verirseniz sevinirim.

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Alıntı yapmadığın için geç cevap verdim üzgünüm. Options kısmında bir şerit olmalı oradan şeridin en sağına tıklamalısın (uzun süredir ftb oynamadığımdan dolayı biraz Açıklamakta zorlanıyorum ama aynı hata bendede vardı)

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Saol ama yine olmadı.
o zaman
%appdata% > Roaming > ftb > mod packin ismi > mods
kısmında 3 tane forge modu görüceksin birini 1.6.4 kısmına at ve ftb'ni tekrar çalıştır. Olmazsa 2. forge modunu at o da olmazsa 3.'yü at çünkü bunlardan biri 1.6.4 kısmında olması gerekirken orada değil

Smile_Aga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o zaman
%appdata% > Roaming > ftb > mod packin ismi > mods
kısmında 3 tane forge modu görüceksin birini 1.6.4 kısmına at ve ftb'ni tekrar çalıştır. Olmazsa 2. forge modunu at o da olmazsa 3.'yü at çünkü bunlardan biri 1.6.4 kısmında olması gerekirken orada değil

Tamam düzelttim biraz java parametresi yazdım advanced optionsdan denedim yani :)

Ama şimdi yeni bir sorunum var :(Görevi yapıyorum ve ek bi ödül seç yeri var ne kadar tıklarsam tıklayayım seçilmiyor.

Görevinin üzerine gelince kırmızı yazı ile Unlock 1 guest elsewhere diyor :)

Benim gibi bir sorun yaşayanlar Options Advanced Options Java Parametres kısmına bunu yazsınlar:

-Xmx3G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US

-Xmx den sonra sizindir yani isterseniz 1 Gb yazın vs. ben 3 verdim

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Tamam düzelttim biraz java parametresi yazdım advanced optionsdan denedim yani :)

Ama şimdi yeni bir sorunum var :(Görevi yapıyorum ve ek bi ödül seç yeri var ne kadar tıklarsam tıklayayım seçilmiyor.

Görevinin üzerine gelince kırmızı yazı ile Unlock 1 guest elsewhere diyor :)

Benim gibi bir sorun yaşayanlar Options Advanced Options Java Parametres kısmına bunu yazsınlar:

-Xmx3G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US

-Xmx den sonra sizindir yani isterseniz 1 Gb yazın vs. ben 3 verdim
Çalıştığına sevindim benim yazdığım yanıttan kaynaklanan hata sanırım ftb ekibi tarafından düzeltilmşti zaten :p

mcanatan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende de bu sorun var fakat bende çalışmadı bu kodlar

SeyhmusDmrlp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Bendede Assets hatası veriyor çözümünü bilen varmı ya Sadece 3rd Party modlarında böyle oluyor