ftb regrowth mod paketi sorunu

gutterstyle

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ftb regrowth u indiriyor iyi güzel açılıyorda ama regrowth oyuna girerken bi 7/7 lik bi alan dolduruyor o kısımda 2/7 dolduktan sonra launcher ve oyun kapanıyor , bunun çözümünü bilen varsa söyleyebilirmi yada sorunsuz çalışan ftbsi olan varsa crackli mesaj oalrak atabilirmi.

ganimetrim

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
java paraments kısmına şunu yaz
-Xmx3G -XX:MaxPermSize=512m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
-Xmx3G yazan kısma kaç gb ram vereceğini yaz(2vereceksen 3 yerine 2)
bende işe yaramadı ama umarım sende çalışır :)

gutterstyle

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
java paraments kısmına şunu yaz
-Xmx3G -XX:MaxPermSize=512m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
-Xmx3G yazan kısma kaç gb ram vereceğini yaz(2vereceksen 3 yerine 2)
bende işe yaramadı ama umarım sende çalışır :)

denedim ama olmadı :/ araştırdım biraz aynı sorunu alan 2 3 kişi daha varmış verdigin paraments leri yazınca düzelmiş ama bendemi bi sıkıntı var :) :)

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
denedim ama olmadı :/ araştırdım biraz aynı sorunu alan 2 3 kişi daha varmış verdigin paraments leri yazınca düzelmiş ama bendemi bi sıkıntı var :) :)
bendede assets ler yüklenmiyodu bende curseden indrdim launcherdende aurgementleri ekledim ama dikakt edin sadece xmx leri silip yapcıaz diyerleri profil yerini gösteriyo yanlış yaparsan olmuyo sonra :D

yapamasan beni skypeden ekle yardım ederim tw ile

SeyhmusDmrlp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bendede assets ler yüklenmiyodu bende curseden indrdim launcherdende aurgementleri ekledim ama dikakt edin sadece xmx leri silip yapcıaz diyerleri profil yerini gösteriyo yanlış yaparsan olmuyo sonra :D

yapamasan beni skypeden ekle yardım ederim tw ile
Kardeş Detaylı anlatırmısın azcık skypem yokta :D

Bendede assets hatası veriyor bir türlü çözemedim 4 gündür