futbol oynarken ne kazalar geçirdiniz ?

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ne kazalar geçirdiniz benimki arkadaşım gol atıp sevinince üstüme atladı kafamı yere çaktım birkaç dakika başım dönmüştü sarhoş gibiydim (kafamdaki acıyı niyeyse hissetmedim heralde duvarlara bile bile kafamı çaktığımdandır)
sizinkinde ne oldu

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bitane kalıplı biri vardı tam top geldi bana doğru koştu bana gelmesin diye başka yere attım topu ama artık çok geçti bana çarptığı gibi 10 metre yuvarlandım

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaka: Sakatlık
Mağdur: BurnerTroll
Suç aleti: İdeal boyutlarda bir adet orijinal Nike futbol topu. (Yok canım ne hava atması.)
Olay: Çıplak ayakla halı sahada top oynarken topa sert bir şekilde vurmam sonucu baş parmak bağlarımı zedelemem. Olay anında acının şokuyla kahkaha atmıştım. İlk gün yere basamadım ve 1 ay boyunca futbol oynamam yasaklandı. Sonuç ne oldu, bu bir ay içinde gizlice top oynamaya devam ettim. B)

Suç aleti: Sanırım aynı top, bu olaydan sonra o topun büyülenmiş olduğuna tam kanaat getirdim.
Olay: Tek kale halı saha maçında arkadaşın şutunu engellemek için önünde durmam, topun kasılmamış karnıma olabildiğince sert bir şekilde çarpması sonucu bağırarak yere yatmam ve yine salakça gülmem... Bir-iki dakikalık kahkaha şoku sonrası kenara getirilmem ve uzanmam sonucu olay yatıştırıldı.

Mağdur: BurnerTroll, çarptığı sıra ve pencere
Suç aleti: Tenis topu
Olay: Pencere kenarındaki sıraların arasına sıkışmış topu alma mücadelesine girip kazandıktan sonra zafer sarhoşluğuyla önümdeki açık pencereyi görememem, önce pencereye çarpıp neye uğradığımı şaşırmam ve milisaniyeler içinde pencereden sekip sıraya yapışmam. Ve evet, yine gülüyordum. Sonra hiçbir şey olmamış gibi topu alıp devam ettim. B)

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
başım yarıldı 10dikiş atıldı asfalta vurdum kafamı :( (birazda salaklık diyebilirz doğrusu çünkü topun üstüne basmıştım :D)

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Futbol pek oynamıyor.Everywhere basketball <3

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Futbol Oynarken Değilde Gece Yarısı Oyun Oynamaya Çıkmıştım 16 Yaşında Biri Gelip Traktör Kasasının Sivri Yerine Boynumu Vurdu 2 Dikiş Atıldı 2 Ay Öyle Kaldı :/

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
size arkadaşımınkini anlatayım :D
en kötüsü olmayabilir ama
topun üstünden atlayıp arkasına göndermeye çalışırken topun üstünde kaydı düştü :D
benimki
birden arkadaşım vardı geldi bi zıpladı farkında değildim yere çakıldım kafa gitti başım dönüyordu :D ama sevinçten gol attılar diye yaptı :D
Edit: arkadaşımınki sanki paylaçoya benzemişti :D

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlkokuldan beri beden dersine hiç çıkmadım* :(
-lise 2-
Toplardan nefret ederim :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sayısız kaza geçirdim, daha birkaç hafta önce olan en yakın olayı anlatayım: Nasıl yaptım unuttum ama bir şekilde parmağımı incittim. O gün okulda ilk derslerimiz beden eğitimi idi. Ben doktordan geldiğimde tüm erkekler top oynuyordu, bende oraya gittim. Sakatsın oynama istersen falan derlerken oyuna girdim. Girdikten beş dakika sonra ayağımı çok feci bir şekilde burkarak bu anımı bitirmiş oldum.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Suç aleti: İdeal boyutlarda bir adet orijinal Nike futbol topu. (Yok canım ne hava atması.)
Olay: Çıplak ayakla halı sahada top oynarken topa sert bir şekilde vurmam sonucu baş parmak bağlarımı zedelemem. Olay anında acının şokuyla kahkaha atmıştım. İlk gün yere basamadım ve 1 ay boyunca futbol oynamam yasaklandı. Sonuç ne oldu, bu bir ay içinde gizlice top oynamaya devam ettim. B)

Suç aleti: Sanırım aynı top, bu olaydan sonra o topun büyülenmiş olduğuna tam kanaat getirdim.
Olay: Tek kale halı saha maçında arkadaşın şutunu engellemek için önünde durmam, topun kasılmamış karnıma olabildiğince sert bir şekilde çarpması sonucu bağırarak yere yatmam ve yine salakça gülmem... Bir-iki dakikalık kahkaha şoku sonrası kenara getirilmem ve uzanmam sonucu olay yatıştırıldı.

Mağdur: BurnerTroll, çarptığı sıra ve pencere
Suç aleti: Tenis topu
Olay: Pencere kenarındaki sıraların arasına sıkışmış topu alma mücadelesine girip kazandıktan sonra zafer sarhoşluğuyla önümdeki açık pencereyi görememem, önce pencereye çarpıp neye uğradığımı şaşırmam ve milisaniyeler içinde pencereden sekip sıraya yapışmam. Ve evet, yine gülüyordum. Sonra hiçbir şey olmamış gibi topu alıp devam ettim. B)
Gece gece bastım kahkahayı shusdcsh

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Vaka1
5.sınıfa giderken 8.sınıflarla maç yapıyorduk top özel yerime geldi ve :)
Vaka2
Pas at dedim kafama attı ve 2 gün ağrıdı
Vaka3
Kaledeydim öyle bi zıbandıki yüzümde top izi kaldı

Hatirladiklarimi ekleyecegim

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

En iyi cevaplar
0
2 hafta önce şeylerime gelmişti hala acısını hissederim :olgun: