futbol oynarken ne kazalar geçirdiniz ?

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.sinide top karnıma geldi 2 saat nefes alamadım lao o çok kötü :(

2.sinde topu kurtarıcam derken kaleye uçtum koluma yüklendim ağrıdı 2 saat
bende senin 1. olay oldu

birde sert top vardı yüzük parmağıma geldi ağırdı hemde çok 2 kere oldu bu olay :D kaleciyken (kaleci olamam kötüyüm yani ama içlerinden en iyiside bendim kaleci olarak :D)

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Önce 4 temel elementi alıyoruz

Soğuk hava - O gözenekli..lanet acıtan futbol topu + kaledeki salah (Ben) + sert vuran mahalle abisi
Ha unuttuğum gizli malzeme var tabi : Headshot
:'(

Sanırım..devam edemiyiciğim

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. çukurda düştüm sağ bileğim kırıldı hemen acile gittik orda beni 3 kişi tuttu babamı dışarıya aldılar 1.doktor ayaklarımı tuttu 2.dr ellerimi tuttu 3.dr kemiği yerleştirdi en az 10-15 dk. sürdü ve ben sürekli çığlıklar atıyordum o çığlıklar hastanenin heryerinden duyuluyor gibiydi beni tutmasalar onlara dalacağımı biliyorlardı onun için tuttular beni ve o günden sonra başka hiçbir acı o kadar acımadı.

2.sağ bacağımı çatlattım ama nasıl olduğunu bilmiyorum okula giderken brden sancı girdi bir şey olmaz dedim ama oldu 1 hafta sonra hastaneye gittik çatlak çıktı ve ona da alçı uygulandı ama iyiki de o hiç aacımadı.

3.(2 gün önce) okulun merdivenlerinde sakince yürüyordum birden adım atacktım atamadım ve bilincim kapandı ayıldığımda düşüyordum hemen elimi koydum kafama bir şey olmasın diye ama bu sefer de sol bileğim kırılmş ama 1.si kadar kötü düşmediğim için bunda fazla acımadı..ve kolum hala alçıda..

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Of aklıma geldi şimdi topun üstüne basıp direğe kafa atmıştım.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
topun 300km hızla yüzüme çarpması :D

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Futbol topuna kafa atarsın anlarım da basketbol topu nedir lan!
[Uzun hikaye şimdi anlatamam]