FuuCraft Yeni Yüzüyle Yakında!

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam boss sistemi siz olabilir ama diğer sistemler zindev crafttan çalma[DOUBLEPOST=1388323862,1388323804][/DOUBLEPOST]
benim sunucu savunduğum falan yok artık doğru söylemekde savunmak oldu.
Hangi sistemi çaldığımı anlayamadım 50 yıllık pluginleri Kullanınca çalıntı mı yapmış olduk ?[DOUBLEPOST=1388339891][/DOUBLEPOST]İlk getirdik demek istemiyorum fakat
QuestCraft'tan önce açılmış serverimde Boss sistemi vardı.
Çok eski bir serverdir.. SoulCraft O zamanki ismimle Othou.

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
QuestCraft 1den fazla sunucusu vardi. Hepsi 3-4 ay araliklarla açıldı. Ilk sunucum biraz acemiydi Ikincisi turkiyenin ilk hub ve zboss isstemi vardi. Ucuncusu Turkiyenin ilk gorev,minigames vardi ekstra boss gibi şeyler vardi Dorduncusu QuestCraft 2 ydi ve dahada gelismis haliydi. Besincisi MMORPG Projem daha acilmadi

Ben senin caldigini idda etmedim bu arada ömere mesaj attim ustune alinma. Senin sunucun kötü degil gelistirilebilir

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin ilk minigamesi spleef ve mob arena ile VideoOyun tarafından açıldı.Kendi kendinize ünvanlar verip buraya biz getirdik havaları yapmayalım.
QuestCraft bilmiyorsan o kadarda eski oyuncu degilsindir. Videooyun gibi benden sonra acilmis sunucularin ilk oldugunu düsünmen aslinda hiç bisey bilmedigini kanitlar. QuestCraft 2011-2012

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oo havalı çocuk,2011de açılmış... VideoOyun 2010-2011 sunucusudur cahil kardeşim :) beta startından beta sonralarına kadar açık kalmıştır.Senin zamanında 1.5.2 vardı herhalde... VideoOyunu bile tanımıyorsan...bir şey değişmez tanımadığın belli zaten...
QuestCraft 1.2.5 sunucusudur. :) Kisacasi bilip bilmeden konuşma

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gelen az ilgi sebebiyle iptal edilmiştir.[DOUBLEPOST=1388523405,1388497332][/DOUBLEPOST]Authme Plugini Versiyonu eski olduğundan sürekli kasmalar oluyordu.
Debug yaparak sorunu buldum. Lag probleminin geçtiğini sanıyorum.

Son düzenleme:

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoop bi dakika bilader,Ben hypixel Herobrine's Mansion'u yapmadan öncede boss yapiyordum.
Plugin ile değil minecraft imkanları ile.
Benim ilk boss sistemini yaptigim zaman mceditte oyle bi ayar yoktu.

Kisacasi ben bossun saldirisi/canini/skillini/drobunu (% ile)/Dogus suresini/Dogus noktasini herseyini ayarliyabiliyordum

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sert tavırlarla gerçekten asabi olan kişiyi yenemezsin,sokaktaki birine bu tavırları yapsan ağzını yüzünü kırar tavsiyem değil.
Benim Serrverim Türkiyenin İlk Sunucusudur(!) olay bitmiştir
Turkiyenin ilk sunucusu olamazsin cunku daha minecraft yeni basladin. Hala bir acemisin buda sunucundaki build ve pluginler acikliyor. Buildim çok iyi diyorsun ama 2 tane stonebrick birlestirmekle güzel yer olmuyor. Kisacasi sunucunu silicem :)

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan hadi ben acemiyim ki(Alpha'dan beri oynuyorum).Sen yılbaşında server açıcaktın,bizi yerden yere vuracaktın ne oldu ?
Palavracı seni.Ne halt olduğunu bilmiyoruz zannetme,Hani nerde olum server ?,Tuvalete mi düştü :ASFASD :p
Yalancılıkla bu işler olmuyor aslanım sen yanlış yola sapmışsın.
Not:Tahminimce şu anda o 'yılbaşında server açıp,sizi dövücem' yorumunu arıyorsun.Bulduğunda siliceğini tahmin edebiliyorum.Yalanının arkasını toplamış olursun hem.
Evet sunucu maks seviyesi artiriliyor senin sunucun gibi tek atilmasin ve oyun hizli bitmesin diye. :p senin sunucunu yakmaya geliyorum hahaha abi!

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkıştığında belli etmemelisin.Ayın 3 oldu Server hala açılmadı,ne iş ?
Sen yalancının tekisin.2 saat düşünüp yorum attığına göre zaten,diyecek bir sebep bulamadığından bu 'ahlaksız,palavracı' yorumu attığını çözebiliriz.
Gel freecam aç,Ping at,DDOS at,DOS at ,Bot At,Spam At hepsine göğüs gererim ben.
Ama problem şurda sen gerebilecek misin ?
Ben hiç bi zaman ayin 1inde acilcak demedim gelip baskarliana sorup bana suçmu atiyorsun abi ?.

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalancılık etme kaybol gözümün önünden,Bu kimin Admin'i acaba ?:

Kusruma bakmada senin serverin yok,kanıtlıyabildiğin birşeyin yok,Bu MMORPG mücadelesine ne giriyorsun.Su @TaylanEfendi 'nin bile hcyl'Den yapılma mekanlarının içindeki canavarları,ve açıklamasız eşyaları,benden öğrenilerek yapılmış sistemleri var senin bi haltın yok sen ne konuşuyosun ??
Afedersin ama Parvula ben degilim farkettiysen ? Gelip baskalarinin yorumlarinimi dinliyorsun çocukluktan kurtul artik. Bu arada sen MCEdit ile ugrasirken ben yeni pluginimi bitiriyordum seni aptal :D Zindev ismini unutturucam merak etme