Fuwico İsland -I-

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eksikler var, bulutlar olmamış, yapı aynı şekil ve ortam boş kalmış, 4/10, geliştir kendini.

Son düzenleme:

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden bilmiyorum fakat benim hoşuma gitmedi :( Palet iyi değil. Küçük adalarda hoş olmamış.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duvarlar çok düz olmuş. Üç beş merdiven slab atılırdı aralara bence.
Bir de 4 tane bulut yapmışsın yapmasan daha iyiydi :(
Bir de gemi bayağı kötü olmuş.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Survival sunucularda oynarken hep hayalini kurup yapamadığım ıssız ada malikanesini yapmışsın :S Kıskandım doğrusu :pof:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Varya. Tam Hayatta Kalma (Survival) sunucularında yapmak istediğim Mimariden yapmışsın.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belli Oluyor :) Sen Sıkıntı Yapma ...
Eksiklerin seni geliştirir, ancak sen gelip burada "kötü yorumlar geldi, ayyy ben iyi mimardım oysa" dersen ve o eleştiriyi gözden gelirsen, aynı hatayı tekrar yaparsın bunu bil, itiraz etme, egonu tatmin etme.

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Eksiklerin seni geliştirir, ancak sen gelip burada "kötü yorumlar geldi, ayyy ben iyi mimardım oysa" dersen ve o eleştiriyi gözden gelirsen, aynı hatayı tekrar yaparsın bunu bil, itiraz etme, egonu tatmin etme.
Tabi Hocam Sen Devam et Peşindeyiz "USTA" Takımınıza Girmedim Diye Baltaladığınızı Açığa Vurma Bare 2 gün önce yalvarıyordunuz :) Nelerle Uğraşıyoruz yahu

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Her zamanki gibi terrain ve palet konusunda vasatsın ama yapı bana göre fena değil. Mega tarzı çalışmalar yaparsan çok daha iyi yerlere gelebilirsin. Tartışmalardan oldukça uzak kalmanı öneririm gerçekten güzel bir yıldızın var ve bu yıldızını kendi ellerinle söndürme..

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Her zamanki gibi terrain ve palet konusunda vasatsın ama yapı bana göre fena değil. Mega tarzı çalışmalar yaparsan çok daha iyi yerlere gelebilirsin. Tartışmalardan oldukça uzak kalmanı öneririm gerçekten güzel bir yıldızın var ve bu yıldızını kendi ellerinle söndürme..
Saol Canım Sadece Baltalıyorlar Görüyorsun :)