G.O Pack v2.0 [Şimdi Online Seçeneğiyle]

Mod paketi iyi mi önerir misin ?

• Kullanılan toplam oy
    3

CO-OP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar birkaç gün önce v1.0'ı paylaşmıştım fakat sadece LAN ile oynanabiliyordu. Bazı arkadaşlar ''Mod paketi çok güzel neden server oluşturmuyorsun ?'' dediler ve benim de hoşuma gitti ve hemen çalışmalara başladım. 1 gün bununla uğraştım ve başardım. Eğer bug yakalarsanız lütfen bana bildirin.

Minecraft Versiyonu: 1.5.2
------------------------------------------------------------------------------------------------------​
MOD LİSTESİ
Jammy Furniture​
Asgard Shields​
Backpacks​
Bibliocraft​
Buildcraft​
Computercraft​
Craft Heraldry​
Industrialcraft 2​
Irun Chests​
MCA​
Mystcraft​
Portal Gun​
RadarBro​
Thaumcraft 3​
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
Mod Paketini Yüklemek İçin
Başlata geliyoruz ardından başlattan çalıştır'ı bulup açıyoruz. Oraya %appdata% yazıyoruz ve açılan dosyada .minecraft dosyası varsa silip yerine benim verdiğim .minecraft dosyasını yapıştırıyoruz.(Eğer silmezseniz hata verebilir.) Sonra Minecraft'ı açıyoruz. Eğer premium iseniz linklerde bulunan Minecraft.exe yi indirip açın. Eğer değilse de NCL.exe yi indirin ve istediğiniz ismi girip oynayın.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
Server Kurmak İçin
G.O. Server.rar dosyasını istediğiniz bir yere çıkartın. Ardından server.properties dosyasına not defteri biçiminde açıp içindeki server ip kısmına (hamachi kullanıyorsanız) hamachi ipsini yazın. Sonra launch.bat dosyasını açarak serverınızı başlatın. Gerisini biliyorsunuz :sırıtmak:
:sırıtmak:İYİ EĞLENCELER:sırıtmak:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
LİNKLER
------------------------------------------------------------------------------------------------------​
G.O. Pack Hamachi Ağları
G.O.Pack
G.O.Pack2
G.O.Pack3
G.O.Pack4
G.O.Pack5
Şifre: 123 (Hepsinde aynı.)
İp: 25.0.37.247​
Bir beğeniyi eksik görmeyin
EMEĞE SAYGI !

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abi cok emeğine saygı duyuyor ve tessekkür ediyorum

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni nesiller daha pratik :alkış:

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
he hatta ben de eski mod pack cilerdendimde bıraktım hatta ismim kubson du

CO-OP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyimiş mod paketi hakkındaki düşünceleriniz ne peki

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
baktım güzel yapmışın şu an senin mod pack inle oynuyorum (serverde dahil) arkadaşla oynuyorum zaten servere nasıl mod kurulduğunu biliyordum ama güzel yapmışın

CO-OP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
baktım güzel yapmışın şu an senin mod pack inle oynuyorum (serverde dahil) arkadaşla oynuyorum zaten servere nasıl mod kurulduğunu biliyordum ama güzel yapmışın

Güzel bir yorum almak çok güzel :D[DOUBLEPOST=1376147627,1376147491][/DOUBLEPOST]
2 yıl kadar eski
istiyorsan yardımcı olabilirim

aslında config düzenlemeyi bilmiyorum bilsem çok iyi çalışmalar yapabilirim mümkünse anlatabilir misin ?

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir yorum almak çok güzel :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1376147627,1376147491][/DOUBLEPOST]

aslında config düzenlemeyi bilmiyorum bilsem çok iyi çalışmalar yapabilirim mümkünse anlatabilir misin ?

config işi biraz karmaşık ama gittikce öğrenirsin

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
java kodlaması bilmen gerekir configler için