G | Sıradanlaşmış PvP Sunucularından Kurtulmanız İçin Geliyoruz! - Fikirleriniz Gerekiyor!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam sayın gamer.com.tr ailesi!

Beni tanıyanlar PvP sunucularına olan merağımı, bu tür sunucularda gerçekleştirdiğim başarıları çok iyi bilir. Bugüne dek neredeyse açılmış ve tanınmış, efsaneleşmiş tüm PvP sunucularında bir ortamım oldu, yine bu türde alanının en iyisi ve en çok kayıtlı oyuncusu olan GreenPvP'yi ben yönettim, ondan sonra gelen LuckyMC'i yine tamamen ben kodladım ve yönettim, kendisi başarısızlık örneğimdir ancak PvP sunucusu dediğiniz tüm sunuculardan çok daha başarılıydı. Yine beni hayal kırıklığına uğratan xFall'ın son dönemini (şu an bulunan halini) %50 ben oluşturdum, kodladığım sistemler sayesinde yarı yarıya toparlandı.

Minecraft Türkiye PvP camiası, önceden çok efsane sunucuları barındırıyordu içinde. Sunucular arası oyuncu kavgaları, herkesin oynadığı sunucudan başka sunucuya girmeyip sağlam bir kitle oluşturması, içinde dönen muhabbetler, arkaplanda dönen kurnazlıklar... Çok şahaneydi 2013-2015 yıllarının PvP sunucuları. Bunların sonuncusu olan LifeMC'de yine sağlam bir geçmişim var, o son noktayı koydu bu olaylara. O zamanlarda o sunucularda bulunanlar anlattıklarımı çok iyi anlayacaktır, hatta duygulanıp ağlayacaklar bile olabilir. Özlüyoruz.

Ben ise, bu yıl, 1.5 ay sonra bu sunucuların hepsinden çok daha gelişmiş ancak bu sunucuların ortamını barındıracak G'yi açıyorum. Değişik bir ismi var evet, içeriği de ismi gibi değişik olacak. PvP adı altında açılacak olsa bile zamanla içeriğinden, içeriğine orantılı olarak kopacak ve sevdiğiniz birçok Minecraft oyununu barındıracak.

Benim sizden istediğim ise bu sıradışı sunucuda olmasını istediğiniz, farklı, kullanılmamış, özgün fikirleri konu altında belirtmeniz. Mantıklı - mantıksız, aklınıza gelen her fikri söyleyin, o fikir yazılan diğer fikirlerle birleşip çok daha iyi bir fikir oluşturabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum, iyi günler dilerim!
@FullForceHD @LifeMCServer @Elfen @Whoisthatinblack @MegaCrafter @java10 @MrPoteyto @Mrtol @Kovalski @UltraoyunTR @YgtGamingTR (Susturulmuş :/) @BraveHero @MedetYldrk @NeonZone @SlayerRs @Bernard @Kyalun @RedFail @Atomy @YunusEmreKarsli @Hyroeth @MustafaMertBulut @ExS

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hiç görülmemiş bir rank sistemi yahut eğitim gibi bir şey olabilir.

Öhöm öhöm; @iFredy

B3RK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynadıkça gerçek para kazanbildiğimiz bir sistem :p

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle beni etiketlediğin için teşekkür ederim Ali. Bu ''G'' üzerine yapacağın plan gerçekten iyi şeyleri barındırıyor ve pvp'den sapıp başka sevilen minecraft oyunlarına yöneleceğini söylemişsin. Tıpatıp hub planına benziyor gibi ve 1.5 ay gibi kısa bir zamanda gerçekten sunucunun açılmasına sevindim.

Fikirlerim:

- Sunucuna pvp'den kastım turnuvalar, FunyyPvP'ye benzer bir rütbe sistemi eklenebilir.
- PvP hariç 1vs1 sistemi getirebilirsin ama bence builduhc, sg ve uhcffa (gereksiz olabilir) gelsin. Çok fazla oyun olunca sıraya girme falan olmuyor. Az oluyor.
- Sunucu da herkes eşit görülsün. Anti Küfür sistemi ve sağlam bir hile koruması gelsin.

Ek Not: Başka isteklerimi aklıma geldiğince yazacağım. İyi günler :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle beni etiketlediğin için teşekkür ederim Ali. Bu ''G'' üzerine yapacağın plan gerçekten iyi şeyleri barındırıyor ve pvp'den sapıp başka sevilen minecraft oyunlarına yöneleceğini söylemişsin. Tıpatıp hub planına benziyor gibi ve 1.5 ay gibi kısa bir zamanda gerçekten sunucunun açılmasına sevindim.

Fikirlerim:

- Sunucuna pvp'den kastım turnuvalar, FunyyPvP'ye benzer bir rütbe sistemi eklenebilir.
- PvP hariç 1vs1 sistemi getirebilirsin ama bence builduhc, sg ve uhcffa (gereksiz olabilir) gelsin. Çok fazla oyun olunca sıraya girme falan olmuyor. Az oluyor.
- Sunucu da herkes eşit görülsün. Anti Küfür sistemi ve sağlam bir hile koruması gelsin.

Ek Not: Başka isteklerimi aklıma geldiğince yazacağım. İyi günler :)
Hile korumasi konusunda soz veremem. Onun disinda olacak seyleri soylemissin zaten, yaratici fikirlerini bekliyorum.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi