G4NGZ CRAFT AÇILDI! HUB SUNUCU - Survival, 1v1, Skywars, FFA vs. 1.8.8 Sürüm

kraliet07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
g4ngzcraft.minecraftoyna.com
Oyun Sürümü
1.8.8
Sunucu Slotu
24
Sunucu Türü
HUB
G4NGZ CRAFT HUB SUNUCUMUZ AÇILDI! 1.8.8 SÜRÜM

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğraştığım Miner Wars sunucumun dosyalarının silinmesiyle yapacak bir şey kalmadı o yüzden ben de işten geldiğimde stres atacak bir sunucu satın aldım ve hazır bir şekilde sunucuyu açtım. Oyuncu olup olmaması önemli olmamakla birlikte sizlere de duyurmak istedim. Vip satışı vs. kar amacımın olmadığını belirtmek isterim. dilerseniz Sunucumuzu ebük gübüğüne geçelim.

SUNUCUMUZUN ÖZELLİKLERİ
-Sunucum hub serverdir. Survival, Skywars, 1v1, FFa vb. oyun modlarını barındırır.
- VİP Satışımız yoktur. Herkes Eşit!
- Sürüm 1.8.8
- Çeşitli Etkinlikler ve Ödüller!
- Tamamen eğlenmek ve vakit geçirmek için kurulu bir sunucu!
- Karmaşası olmayan sistemler tamamen sade!
-Slot 24 (zamanla arttırılabilir!)

Sizleri de aramızda görmekten sevinç duyarız.

LİG SİSTEMİ
Lig sistemi benim planladığım bir turnuvadır. Eğer ki yeterli sayıda katılım olursa lig sistemi adı altında ufak çaplı ödüllü turnuvalar düzenleyeceğim. Katılımlar devam ettiği sürece haftalık şekilde sürdüreceğim.
Lig sistemi Katılımın olduğu takdirde oyuncuların çeşitli modlarda turnuva saatlerinde sunucu yönetiminin gözetiminde belirlenen ve kazanan oyuncuların kazandığı puanlarla haftalık bir sıralamaya girdiği ve ilk 3 oyuncuya çeşitli ödüllerin verildiği sistemdir.

Kazanan oyuncuların hanesine 1 puan eklenir. Lig listesi sizlere Discord sunucumuzdan ilettiğimiz sitemizde yayınlanır ve oradan takip edilir.
Haftalık olarak sıfırlanır. Hafta sonunda ise son turnuvada alınan puanlar baz alınarak ödüller açıklanır ve sahiplerine ulaştırılır.

Lig kuralları discord sunucumuzdan ve listenin yayınlandığı sitemizden duyurulacak ve kurallar uymayanlar turnuvada atılacak ardından kural ihlalleri devam ettikçe sunucudan da uzaklaştırılabilecek.

<<Görseller>>

<<İP ADRESLERİMİZ>>
79.110.234.103
g4ngzcraft.minecraftoyna.com

banner.png

Hadi sende aramıza katıl!