Gambid 1.8 Faction v2 için yardımlarınızı bekliyorum.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bildiğiniz (ya da bilmediğiniz) üzere 1.8 spigot serverlar için ilk faction plugin paketini ben çıkarmıştım. (https://forum.gamer.com.tr/konu/gambid-v1-0-1-8-faction-hatasiz-reklamsiz-plugin-paketi.259728/)

Şimdi ise bu plugin paketinde sizin önerileriniz doğrultusunda eklemeler/çıkarmalar yapıp v2 versiyonunu yayınlamak istiyorum.
Lütfen v1 i deneyip bana önerilerde bulunun.
Ayrıca hile konusunda hangi pluginleri kullanmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
EzProtector, SkinRestorer, Skript, CratesPlus, FriendlyReport , TitleManager ve MineResetLine ekleyebilirsin. Aklıma gelen bunlar. Liste daha çok genişleyebilir. Ayrıca LegandryMessages plugini sunucuyu aşırı yorar. Onunu yerine SimpleBroadcast koyabilirsin.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EzProtector, SkinRestorer, Skript, CratesPlus, FriendlyReport , TitleManager ve MineResetLine ekleyebilirsin. Aklıma gelen bunlar. Liste daha çok genişleyebilir. Ayrıca LegandryMessages plugini sunucuyu aşırı yorar. Onunu yerine SimpleBroadcast koyabilirsin.
teşekkürler, dikkate alacağım.

bu arada, titlemanager yerine tablist var.

ISa_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
V1 denemedim ama yeni açacağım sunucuda pluginlerle boğuşmaktan beynim yandı:VV: v2 yi çıkartırsan onlarca kişiye yardım etmiş olursun..

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hile koruması için ne eklemeliyim ? nocheatplus var şuanda

Çok iyi anlayan birisi varsa 3-5 sıkıntı var skype : alperensaygin ekleyip yardımcı olabilirse sevinirim.