Oyun Haberi Game Developers Conference

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Genel Yetkili
Mesajlar
360
Beğeniler
475
Puanları
1,220
#1


_DSC4155.jpg


Game Developers Conference

Merhaba forumun değerli üyeleri, yeni bir oyun haberi ile karşınızdayım; sizlere bu konumda, yapılacak bir oyun konferansından bahsedeceğim.

Gamer Developers Conference 19, 20, 21, 22, 23, 24 Mart günlerinde, San Francisco'daki "Moscone Convention Center" adlı kongre merkezinde yapılacak. Etkinlik 26.000 katılımcıdan fazla kişinin ilgisini çekiyor ve onları merak ettiriyor. Bu etkinliğe programcılar, sanatçılar, yapımcılar, oyun tasarımcıları, şirketler ve bu alanla ilgilenen kişiler katılacaktır. Bu etkinlikte, genel olarak oyun alanına yoğunlaşılacak; konferanslar, eğitimler ve tartışmalar yapılacaktır. Eğer ABD'de ikamet ediyorsanız ve etkinliğe gitme imkanınız varsa gitmenize tavsiye ederin, çok renkli geçeceği aşikar.
Etkinlikte çeşitli ödüller verilecektir, örneğin "Game Developers Choice Festival" ödülleri de bu konferansta yer alıyor. Bu şekilde bir etkinliğin düzenlenmesi oyun alanında gelişmek isteyen arkadaşlarımız için çok büyük ve kaçınılmaz bir fırsat, yukarıda da belirttiğim gibi eğer gitme gibi bir durumunuz olursa gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Etkinlikte çeşitli kodlama yolları öğrenerek, bilgi alarak, bilmediğiniz şeyleri öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda vereceğim spoiler içerisindeki bağlantıya tıklayabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

gdconf.com/aboutgdc

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olan bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!
 
Black Desert Online

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
K. Moderatörü
Mesajlar
940
Beğeniler
1,111
Puanları
2,550
Steam
Minecraft
Xbox
PluginerTR
PSN
PluginerTR
#2
Oyun güncellemeleri veya yeni çıkacak olan oyunlar gösterilecek mi?
 

İzuna

Zombi Katili
Mesajlar
218
Beğeniler
125
Puanları
730
Ruh Hali
Minecraft
#3
Bir oyunun PVP sunucusunu kodlama gitmemiz için yeterli mi ? :kaş: :D