Neler Yeni

Game Developers Conference

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Sahibi
Katılım
10 Haz 2015
Mesajlar
938
En iyi cevaplar
21
Beğeniler
1,227
Puanları
4,520


_DSC4155.jpg


Game Developers Conference

Merhaba forumun değerli üyeleri, yeni bir oyun haberi ile karşınızdayım; sizlere bu konumda, yapılacak bir oyun konferansından bahsedeceğim.

Gamer Developers Conference 19, 20, 21, 22, 23, 24 Mart günlerinde, San Francisco'daki "Moscone Convention Center" adlı kongre merkezinde yapılacak. Etkinlik 26.000 katılımcıdan fazla kişinin ilgisini çekiyor ve onları merak ettiriyor. Bu etkinliğe programcılar, sanatçılar, yapımcılar, oyun tasarımcıları, şirketler ve bu alanla ilgilenen kişiler katılacaktır. Bu etkinlikte, genel olarak oyun alanına yoğunlaşılacak; konferanslar, eğitimler ve tartışmalar yapılacaktır. Eğer ABD'de ikamet ediyorsanız ve etkinliğe gitme imkanınız varsa gitmenize tavsiye ederin, çok renkli geçeceği aşikar.
Etkinlikte çeşitli ödüller verilecektir, örneğin "Game Developers Choice Festival" ödülleri de bu konferansta yer alıyor. Bu şekilde bir etkinliğin düzenlenmesi oyun alanında gelişmek isteyen arkadaşlarımız için çok büyük ve kaçınılmaz bir fırsat, yukarıda da belirttiğim gibi eğer gitme gibi bir durumunuz olursa gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Etkinlikte çeşitli kodlama yolları öğrenerek, bilgi alarak, bilmediğiniz şeyleri öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda vereceğim spoiler içerisindeki bağlantıya tıklayabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

gdconf.com/aboutgdc

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olan bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!
 

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
Katılım
25 May 2016
Mesajlar
1,110
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
1,428
Puanları
4,440
Oyun güncellemeleri veya yeni çıkacak olan oyunlar gösterilecek mi?
 

Sukela

volo pro veritas
Katılım
30 Kas 2014
Mesajlar
326
En iyi cevaplar
22
Beğeniler
351
Puanları
2,510
Bir oyunun PVP sunucusunu kodlama gitmemiz için yeterli mi ? :kaş: :D
 

Üst