GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Survival Games açıldı hepinizi bekleriz...[DOUBLEPOST=1422254698,1422228321][/DOUBLEPOST]Survival Games'te Bulunanlar :

- Arena oylaması
- Exp barının geri sayım yapması
- İkramiye ( Bounty )
- Sponsor Olabilme
- Puan Sistemi
- Oyun için Market

İkramiye Nedir ?

Arenada izleyici iseniz (/ikramiye isim miktar ) kulanarak oyuncunun kellesine belirli bir ikramiye yatırmış olacak o oyuncuyu kesene ise o ikramiye gidecektir.

Sponsor Nedir ?
Arenada yaşıyorsanız hem kendinize hemde bir oyuncuya ( /sponsor oyuncuismi paketadı ) şeklinde bir paket yollarsınız
Arenada yaşamıyorsanız istediğiniz bir oyuncuya ( /sponsor oyuncuismi paketadı ) şeklinde paket yollarsınız
NOT : Sponsor paketleri belirli bir AP (AçlıkParası) ister bunları /paketler yazarak öğrenebilirsiniz.

Paketlerin listesi için : /paketler

Puan Sistemi Nedir ?
Puan Sistemi : Her 1 Öldürme için belirli puan alırsınız Her öldüğünüzde belirli puan kaybersiniz.

Market Nedir ?
( /itemler ) ile bir menü açılacak ve haraçlar menüden para ile istediği itemi alabilecektir.

Survival Games'e Eklenecekler :
- En çok Kazananlar Listesi
- En çok Öldürenler Listesi

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Bu mu sizin adamliginiz? +200 onlinesi olan bir sunucudan player uçurmak mı? Kim bilir SonOyuncuda 7/24 reklam atıyorsunuzdur. @IRFN böyle bir kanıt var mı?

Tek yaptığınız emek çalmak ve yağızcana memduha saldır serverının giriş kapat diye ağlamak :(
MCTR çok iyi güzel battı forumda ağladın @WeepingAngelTR yani @kod_adı yaşının 14 olduğunu bana ağladığını herkes biliyor :(

Kod:
[18:01:58] [Server thread/INFO]: [m [0;33;22mOSranman[m [0;37;22m-> [0;37;1mp l a y-sonsteve-c o m en kaliteli faction sunucu herkes gelsin gelmezseniz pişman olursunuz.......[m

Arkadaşın IP adresi:
95.7.210.245

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bu mu sizin adamliginiz? +200 onlinesi olan bir sunucudan player uçurmak mı? Kim bilir SonOyuncuda 7/24 reklam atıyorsunuzdur. @IRFN böyle bir kanıt var mı?

Tek yaptığınız emek çalmak ve yağızcana memduha saldır serverının giriş kapat diye ağlamak :(
MCTR çok iyi güzel battı forumda ağladın @WeepingAngelTR yani @kod_adı yaşının 14 olduğunu bana ağladığını herkes biliyor :(

Kod:
[18:01:58] [Server thread/INFO]: [m [0;33;22mOSranman[m [0;37;22m-> [0;37;1mp l a y-sonsteve-c o m en kaliteli faction sunucu herkes gelsin gelmezseniz pişman olursunuz.......[m

Arkadaşın IP adresi:
95.7.210.245
Bizde banlı değil, en son 8 saat önce oynamış.

deatrun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
emre939 benim skypte eklisin 1 senedir yaptıgın serverlerde oynuyorm ilk atompvp de basladim :D çok başarılı işler çıkarıyorsun gerçekten türkiyedeki en kaliteli serverlerden biri seninkiler başarılarının devamını dilerim : dostum

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Kod:

Arkadaşın IP adresi:
95.7.210.245
Şimdi O Adamın IP Adresini Çıkardın Diye Adam mı Oldugunu Sanıyorsun +200ymüş :D İlk Sen Bi Adam Ol Oyle Gel , Ben Yeni Sunucu Açmışım Gelip Burda MCTR Lafları Yapıyorsun Çocuklar Gibi , Birde Benim Sunucumda Reklamcı Falanda Yok Kimseye Reklam Yapta Demem. Ama Bizi Sevenler Yapmış Olabilir Sunucuda İse Uyarırım.Birde Bizim Yağızcana İhtiyacımız Yok Sen Sıkıntı Etme :)

Son düzenleme:

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Şimdi O Adamın IP Adresini Çıkardın Diye Adam mı Oldugunu Sanıyorsun +200ymüş :D İlk Sen Bi Adam Ol Oyle Gel , Ben Yeni Sunucu Açmışım Gelip Burda MCTR Lafları Yapıyorsun Çocuklar Gibi , Birde Benim Sunucumda Reklamcı Falanda Yok Kimseye Reklam Yapta Demem. Ama Bizi Sevenler Yapmış Olabilir Sunucuda İse Uyarırım.Birde Bizim Yağızcana İhtiyacımız Yok Sen Sıkıntı Etme :)
:DDD Yağızcana ihtiyacımız yok mu :D Tamam senin o kod_adı Yağızcan winter'a saldır.

Yağızcan: Winterin panel bende *****im mi?
kod_adı: hemen ftp ver.
Yağızcan: backup alır
kod_adı: sen ver ben yapıcam :)
Yağızcan: paneli almış.

Sansürlediğim yerleri ben sansürledim sonra rapor etmeyin.

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:DDD Yağızcana ihtiyacımız yok mu :D Tamam senin o kod_adı Yağızcan winter'a saldır.

Yağızcan: Winterin panel bende *****im mi?
kod_adı: hemen ftp ver.
Yağızcan: backup alır
kod_adı: sen ver ben yapıcam :)
Yağızcan: paneli almış.

Sansürlediğim yerleri ben sansürledim sonra rapor etmeyin.
Bak Hala :D Eskileri Atıyorsun Kardeşim Beni İlgilendirmez Benim Yağızcana İhtiyacım Yok , Yigitte Bizim Takımdan Artık Sorunda Yok Çocuk Gibi Eskileri Neden Atıyorsun :D

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Kod:

Arkadaşın IP adresi:
95.7.210.245
Kardeşim biz çekiliş yada event yapacağımızı söylüyoruz. Örnek olarak +60 Event diyoruz Server ise 50 kişiyse diğer serverlara gidip reklam yapmalarını engelleyemeyiz bizimle alakalı değil istiyosan sunucumuzu denetle 1 tane reklamcı yok.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0

Kod:

Arkadaşın IP adresi:
95.7.210.245
Sizin adamlığınız bu kadar :

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte @MemduhB'cuk Siz Sadece DDOS :D[DOUBLEPOST=1422355637,1422354374][/DOUBLEPOST]Beta 1.5 Sürümüne Geçildi

Yenilikler :

* Lobi Eklendi
* SurvivalGames Eklendi
* Lobiye Sunucusu Menüsü Eklendi
* Lobiye Boya Silahı Eklendi
* Lobiye Domuz Fırlatıcısı İle Yarasa Fırlatıcısı Eklendi
* Giysi Dolabi Eklendi
* Muzik Kutusu Eklendi (70 Çeşit Müzik)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Beta 1.6 Sürümüne Geçildi

Yenilikler :
* Giriş Lobisi Eklendi
* Giriş Lobi'sinde SonSteve yazısı animasyonlu yazıldı.
* Sunucu Açıklaması Animasyonlu yapıldı
* Server icon animasyonlu yapıldı
* Player Count yeri Animasyonlu yapıldı