GameMaster.batihost.com HUB olduk Skyblok - Faction eklendi. ConCon Ekleniyor.

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
'SUNUCUMUZDA HİLE SERBEST HERKESE BAN ATMAKTAN SIKILDIGIMIZ ICIN SERBEST YAPTIK' cümlesiyle kalitenizi gösterdiniz.Ban atmaktan sıkıldığımız demişsiniz zaten göreviniz bu.Çoğu plugin alıntı ve buildleriniz değiştirilmeli.Gelişmeniz dileğiyle 10/2
Beyler komiklik yapmayalım. cogu plugın alıntı dıyor sanarsın FTP sende. 2 tane alıntı sevdıgım pl var announcerı aldım chat renklerini begendım diye.birde score boardı aldım onuda gercekten cok hosuma gıttıgı ıcın o kadar. kim bilir hangı sunucuda yetkilisiniz çamur atmaya gerek yok herkes hakkettıgını alsın. bende sizin kendinizi geliştirmeniz dileğiyle..

>> Ormanda Patlayan Evlerinizden Biz Sorumlu Değiliz. Ona Göre Yapılar Yapınız.
>> Küfür Etmek Yasaktır!
>> Reklam Yapmak Yasaktır,
>> Oyuncuları Rahatsız Etmek Yasaktır.
>> Yetkililere Küfür Ban Sebebidir.
>> Her Türlü Bugdan Faydalanmak Ban Sebebidir.
>> Sahte Ödeme Bildirimi Yasaktır.
>> Ticaretlerinizden Biz Sorumlu Değiliz.
>> Daha Fazla Kuralları Görmek İçin Sunucuya Girip

Sunucuda hile olacak ve kimse küfür etmeyecek öyle mi? Güldüm.
0/10
Gulecek bırsey bulamadım ama mutlu olduysan gulmeye devam edebılırsın. iyi forumlar

rakionur99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayatımın En iyi Factionu Ranklar Olsun Rutbelerin Fiyatları Oto Lapis Satma RutbeHammadde En Önemlisi ise Ayrımcılık yok ve bu benım için önemli bir şey herekze eşit davranılıyor oyun içindeki yetkililer rehberler olsun hepsi çok iyi insanlar özeellikle Serciyo = Serkan Server Sahibi İlgilendiğği için Tüm Oyuncular Adına Teşekur Ediyorum OnurBaskan Herekze Tavsiye Ederim Kesinlikle İtem Yardımı yoktur serverde Emek İle Kaslmak vardır İyi Oyunlar İnsallah Bende Bu Serverde Moderator Olma Admınlarında Yuruyorum derler genelde ama ben koşmaya Çabalıyorum :) IP: GameMaster.batihost.com

Son düzenleme:

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımın En iyi Factionu Ranklar Olsun Rutbelerin Fiyatları Oto Lapis Satma RutbeHammadde En Önemlisi ise Ayrımcılık yok ve bu benım için önemli bir şey herekze eşit davranılıyor oyun içindeki yetkililer rehberler olsun hepsi çok iyi insanlar özeellikle Serciyo = Serkan Server Sahibi İlgilendiğği için Tüm Oyuncular Adına Teşekur Ediyorum OnurBaskan Herekze Tavsiye Ederim Kesinlikle İtem Yardımı yoktur serverde Emek İle Kaslmak vardır İyi Oyunlar İnsallah Bende Bu Serverde Moderator Olma Admınlarında Yuruyorum derler genelde ama ben koşmaya Çabalıyorum :) IP: GameMaster.batihost.com
Farkımız kalitemizi yansıtıyor

Bunu gormeyenler en kısa zamanda farkederler insallah. yorumunuz icin tesekkurler Onur bey

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sercer çok güzel beğendim pluginler maplar forum yapımı her şey cok güzel 10/10 böyle devam edin <3

Sercer çok güzel beğendim pluginler maplar forum yapımı her şey cok güzel 10/10 böyle devam edin <3

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yorumunuz İcin tesekkurler. Dahada Gelisiyoruz İsimiz Sizlere Hizmet Etmektir

Thewonder

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yine diyorum Server çok güzel gelin kendiniz görün kötü yorumlara bakmayın!

GhostyEirene

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Bu serveri herkeze öneririm. insana bağımlılık yapan ender sunuculardan 1 tanesidir benden 1 artı puan daha :)

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Bu serveri herkeze öneririm. insana bağımlılık yapan ender sunuculardan 1 tanesidir benden 1 artı puan daha :)
Yorumunuz ıcın cok tesekkur ederım gun gectıkce buyuyoruz buyuyecegızde!

Sunucumuzu su zmnlarda cok kotuluyorlar lutfen kanmayınız.Yorumunuz ıcın tesekkurler

Salbidonu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere klanımı getiriyorum 12 kişiyiz serverinizi hepimiz çok başarılı bulduk, iyi forumlar.

-BordoBereliler

rakionur99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Bazı Kişilere Bazılarına Göre Daha Ayrıcaklıklı Davranılıyor. GroupManager'iniz Tam Değil Moderatorlere -/mangaddp Moderator Essentials.gamemode olarak orenk verıyorum bunlar ekleıyonnor tam değil yeterli bir server değil tavsiye etmiyorum.

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Bazı Kişilere Bazılarına Göre Daha Ayrıcaklıklı Davranılıyor. GroupManager'iniz Tam Değil Moderatorlere -/mangaddp Moderator Essentials.gamemode olarak orenk verıyorum bunlar ekleıyonnor tam değil yeterli bir server değil tavsiye etmiyorum.
Kedi ulaşamadıgı ciğere ''Pis'' Dermiş.
Onur bızı meskı moderatorumuzdur. Herseyı yaptım onun ıcn kendi cekip gitti. bizlik bırsey yoktur.

furkan5461

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server giremiyorum proxy is deteced diyo nolur bir şey yapın