Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Haber Gamer.Com.Tr - Açıldı

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Site Yöneticisi
Mesajlar
33
Puanları
930
Merhaba arkadaşlar;

site sitemize bu linkten ulaşabilirsiniz, henüz beta aşamasındayız zamanla birçok özellik ekleyip çıkarabiliriz. sizlerinde yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz,
şu an için herkezin içerik ekleyip paylaşabildiği bir konsept oluşturduk, oyun dünyasından haberler, yeni çıkan oyunların tanıtımları, donanım haberleri gibi tüm oyunculara hitap eden kaliteli ve eğlencili içerikler olışturmayı hedefliyoruz.
ilk içerikleri sizler için biz oluşturacağız, benimle birlikte 8 kişilik bir ekibiz, diğer 7 kişi ise sakarya üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyan @arenas, @SuckMyNick , @Martelius , @BEARCLAW, @mbilgil, @losephus ve @AndySelva öğrenci arkadaşlarımız.
Sizlerde sitemize üye olarak oyunculara hitap eden içerikleri paylaşabilirsiniz, bir moderatörümüzün onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

ilerleyen zamanlarda ise sosyal bir platforma dönüştürmeyi ve oyuncuların birbirlerini takip edip arkadaşları ile içerik paylaşabilecekleri, sosyal oyun networküne dönüştürmeyi düşünüyoruz. buna sizlerden aldığımız geri dönüşler ile birlikte de karar vereceğiz.

umarız beğenmişsinizdir, desteklerinizi bekliyoruz, sosyal medyadan paylaşarak veya içerik ekleyerek bize destek olabilirsiniz.

hepimize hayırlı olur inşallah, herkese iyi forumlar.
 
Son düzenleme:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
Mesajlar
927
Puanları
2,850
Hayırlı olsun, site güzel düşünülmüş ancak teması biraz karışık görünüyor, yani son galeriler, son haberler gibi site kısımları iç içe duruyor ve bu da tasarıma biraz eksi kaçıyor. O kısmı daha güzel yapabilirsiniz.
 

Kovalski

Hayalet Avcısı
Mesajlar
2,656
Puanları
7,230
Açıkcası piyasada bu tarz çok fazla site var ama site güzel olmuş.
 

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
Mesajlar
3,451
Puanları
7,550
Karar aldık, dizayn ettik, saati heyecanla gözledik ve tabii ki de bu süreçte dik durduk; tüm bunlar sizin için su gibi akıp geçen bir zaman esnasında oldu, anlayacağınız Gamer.com.tr hizmetinize açıldı!

Açılışımız GTA 5 çekilişi ile renklendiriliyor, yeni forum tasarımı kapıyı çalmaktan usanıyor, alışılmadık kategoriler heyecanla yerlerini almayı bekliyor, Gamer.com.tr yeni içerikleri sabırsızlıkla bekliyor, bizleri bugünlere kadar getiren Minecraft Türkiye Ailesi bundan gurur duyuyor. :şapka: Hayırlı olsun!
 

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
Mesajlar
1,385
Puanları
3,730
Olaylar aşırı karışmaya başladı. Ben en iyisi hiç girişmeyim.
 

ILieWorldI

Zombi Katili
Mesajlar
226
Puanları
1,230
Temayı beğenmedim.

Edit:Kayıt olunca çıkan yazıda yazım hatası var.