Duyuru Gamer & Minecraft Türkiye: Karne Hediyeleri, Çekiliş ve Etkinlikler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

Gamer & Minecraft Türkiye: Karne Hediyeleri, Çekiliş ve Etkinlikler!

Herkese merhaba! Bildiğiniz gibi Gamer forum yönetimi olarak okulunda başarı gösteren öğrenci arkadaşlarımıza forum içinde de çeşitli hediyeler vermeye geçen yaz başladık. Bundan dolayı her tatil sezonunda da eğitim hayatında başarı gösteren arkadaşlarımıza da site içinde cüzi miktarda biz de hediye vereceğiz. Ayrıca yeni yıla girerken tarafımızca oluşan bir sıkıntıdan dolayı da yeni yılınızı kutlayamadık; bunun da telafisi olması açısından karne çekilişinin yanısıra birkaç tane de etkinlik yapacağız.

Forum yönetimi olarak yeni yılınızı kutlar, eğitim hayatınızda başarılar dileriz.

✯ Karne Hediyeleri & Çekiliş ✯

Geçtiğimiz yazdan hatırladığımız üzere takdirname belgesini gönderen herkese birer ay sponsorluk, teşekkür belgesini gönderen herkese ise çekiliş ile özel üyelik vermiştik. Fakat bu sefer ödülleri biraz daha yükseltip ikisini de çekilişle yapacağız.

İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencisi olanlar takdirname ve teşekkür belgelerini göndererek çekilişe katılabilir. Ayrıca, üniversite öğrencisi olanlar ise not ortalamasının en az 3 (3'e denk harf notu da olabilir) olması şartıyla çekilişe katılma bağlantısından notunu paylaştığı durumda direkt olarak 1 Ay Süper Üyelik ve 20 Ödül Puanı alacaktır.

Katılımlar 18 Ocak'ta başlayıp, 1 Şubat Cuma günü, saat 23.59'da sona erecektir.

: ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN GEREKLİ BELGE VE DOKÜMANLARI GÖNDERİRKEN ÜSTÜNDE İSİM VE TARİH DIŞINDA SİZE AİT OLAN ÖZEL BİLGİLERİ (TC KİMLİK NUMARASI VS.) HERHANGİ BİR RESİM DÜZENLEME PROGRAMIYLA KAPATIN LÜTFEN.

Ayrıca; belgenin size ait olduğunu kanıtlamak için üstüne forum kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için tıklayın.

Takdirname belgesini gönderenlerden çekiliş ile seçilecek olan:
  • 1 Kişiye: 3 Ay Süper Üyelik + Sürpriz Hediye Paketi,
  • 3 Kişiye: 2 Ay Süper Üyelik,
  • 5 Kişiye ise 1 Ay Süper Üyelik teslim edilecektir.
Teşekkür belgesini gönderenlerden çekiliş ile seçilecek olan:
  • 1 Kişiye: 2 Ay Özel Üyelik + Sürpriz Hediye Paketi teslim edilecektir.
Ayrıca, takdirname belgesini gönderen herkese 40 Ödül Puanı, teşekkür belgesini gönderen herkese ise 20 ödül Puanı verilecektir.

Çekilişi kazananlar 2 Şubat Cumartesi günü bu konu üstünden duyurulacaktır.

Organizasyon: @AdexTR, @Reinhard, @Cardinal41

✯ Minecraft Skin Yarışması ✯

Skin yarışması yapmayalı uzun zaman olmuştu, fakat bu sefer kış veya öğrenci temalı yapmak yerine biraz fantastik türe kaçalım dedik ve tema olarak Harry Potter'ı belirledik. Bilmeyeniniz yoktur, geniş bir kitleye hitap eden bu seri için skin tasarımında hepinize başarılar dileriz.

Minecraft Türkiye Skin Yarışması

Organizasyon: @Cranky, @Cullen, @AdexTR, @Cardinal41

✯ Bilmece Bildirmece, El Üstünde Kaydırmaca? ✯

Sabun! Aslında sorumuz bu değil fakat Forum Oyunları bölümünde yarıyıl tatili boyunca sürecek olan bir bilmece yarışması da düzenleyeceğiz. Bu bilmece yarışması 18 Ocak'ta başlayacak; 3 Şubat'a kadar 6 soru yayınlanacak. Bu soruların herhangi birini bilmeniz durumunda çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Etkinlik - Aşırı Zor Bilmece Yarışması!!

Organizasyon: @Swuupie @AdexTR

✯ Parti Henüz Bitmedi, Biraz da Müzik! ✯

Parti henüz bitmedi; 19 Ocak Cumartesi günü akşam saat 18.00'da düzenlenecek olan Plug.dj etkinliğine davetlisiniz, müzik listenizi getirmeyi unutmayın!

Ayrıca, katılan herkese
Parti Kaçkını etkin etiketi ve katılanlardan arasından yapılacak çekiliş ile kazanan kişiye 1 Aylık Özel Üyelik verilecektir. Forum adınızla gelmemeniz durumunda geldiğiniz zaman forum adınızı yazarak kendinizi listeye eklettirmeniz gerekiyor, aksi takdirde çekilişe katılamayabilirsiniz.

Çekiliş tamamlandı, kazanan:
@SametKing

Organizasyon: @byElysion @Cardinal41

✯ Bizimle Çalışmak İster miydiniz? ✯

Bildiğiniz gibi oyunlar üstüne forumumuzda içerikler üretiyoruz, eğer siz de aramızda bulunmak isterseniz aşağıdaki bağlantılardan aramıza katılabilirsiniz!

Duyuru - Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz | Ekip Başvurusu (Başvurular Aktiftir!)
Duyuru - Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz | Sosyal Forum Ekibi Başvurusu (Başvurular Aktiftir!)

✯ Eski Unvanlar, Yeni Kategoriler! ✯

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Minecraft Dünyasında bir Hytale heyecanı oluştu. Bu bağlamda bizim de açtığımız Hytale kategorisinde içerik paylaşımında bulunabilirsiniz.

Hytale Türkiye Forumu

Ayrıca, geçtiğimiz yıl yaptığımız XenForo 2 güncellemesinde unvanlar gitmişti. Önümüzdeki günlerde Unvan Talep kategorisinde bulunan tüm unvanlar yavaş yavaş teslim edilmeye başlanacak. Eğer gerekli yeterliliğe sahipseniz ve hala unvan, apolet veya madalya almadıysanız sizi Unvan Talep Bölümü'ne alabiliriz.

Duyuru - Unvanlar, Apoletler ve Madalyalar!
Unvan Talep Bölümü

✯ İstek ve Önerileriniz & Teşekkürler ✯

Forum hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi bu anket üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca uyarı itirazı gibi durumlar için eğer susturulmuşsanız Forum Destek Bölümü'ne konu açma şansınız olmaz, o durumda direkt olarak bu bağlantıdan forum destek görevlilerine ulaşabilirsiniz.

Son olarak, forumu forum yapan siz üyelerimize teşekkür ederiz.

Gamer & Minecraft Türkiye Forum Yönetimi

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üniversite öğrencilerini atlıyorsunuz ama :ci:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sabırsızlıkla katılmayı bekliyorum :) Onur belgesine bir şey var mı?

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Tekrar merhabalar. Plug.dj partisi 18 Ocak yerine 19 Ocağa ertelendi, aynı gün sabah saatlerinde bildirim atılacaktır, katılmayı unutmayın!

Ayrıca, kayıt dondurma işlemi yapanlar ve herhangi bir kurumda eğitim - öğretim görmeyen kişiler diğer etkinliklere katılabilirler. Herkese iyi forumlar.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çekiliş ile yapmak biraz kötü olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...