Gamerbilisim Mi Batıhostmu

alem23

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
NoverBilişim Hizmetiniz Den 1GB 13 TL BAŞLAYAN Fiyatlarla En Ucuz Ve En Çok Hiz İle Ve Ping Ve lag Yoktur
Hiz Durumumuz

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Tüm firmalar ufak bir sloganla kendisini tanıtmış komik geldi. :)

Size tavsiyem TrWebPlaza kullanın. Aşırı derece ucuz fiyatlarda satıyorlar. Gerçi birkaç sorunları var;
Sunucuları galiba bulut ha birde 1 aylık yazıyor ama aldıktan sonra birkaç gün içerisinde saçma bir sebepden dolayı kapatabiliyor hatta bir anda firmayı kapatıp ortadan kaybolabiliyorlar. Ama ne kadar sorun olabilir ki sonuçta ucuz. :p

Ha NoverBilişim'de orayı aratmaz. :p

alem23

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm firmalar ufak bir sloganla kendisini tanıtmış komik geldi. :)

Size tavsiyem TrWebPlaza kullanın. Aşırı derece ucuz fiyatlarda satıyorlar. Gerçi birkaç sorunları var;
Sunucuları galiba bulut ha birde 1 aylık yazıyor ama aldıktan sonra birkaç gün içerisinde saçma bir sebepden dolayı kapatabiliyor hatta bir anda firmayı kapatıp ortadan kaybolabiliyorlar. Ama ne kadar sorun olabilir ki sonuçta ucuz. :p

Ha NoverBilişim'de orayı aratmaz. :p
Sunucularimiz 4yillikdir Domian ve Hostumuz 4YİLLİKDİR ASLA KAPANMA GİBİ DERT YOKTUR

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihost der giderim by muck.

TheAdvencedChrome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucularimiz 4yillikdir Domian ve Hostumuz 4YİLLİKDİR ASLA KAPANMA GİBİ DERT YOKTUR
NoverBilişim Hizmetiniz Den 1GB 13 TL BAŞLAYAN Fiyatlarla En Ucuz Ve En Çok Hiz İle Ve Ping Ve lag Yoktur
Hiz Durumumuz
Lan hoşt.Bir gitmediniz en azından ben de bu işin içinde vardım fakat sizin gibi pahalı yapmıyordum.Sizin gibi YS belgesiz dolmamaya çalışmıyordum.En azından bir vergi levham vardı.Ama siz hiçbirşey yok. @HobbitNetwork