Gamer's CLUB Survival Sunucusu | Eski ve Sade Survival'ın Tadını Çıkar!

OguzhanTheLeatter

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
185.114.21.192:1163
Oyun Sürümü
1.7.5
Sunucu Slotu
14 (Emin olun ki arttıracağız)
Sunucu Türü
Survival
GİRİŞ:
İşte Gamer's CLUB Survival karşınızda! Issız bucaksız çöl ve orman topraklarını deneyimleyeceğiniz survival sunucusu!

GELİŞME:
Adım Oğuzhan, ve bu oyunu 5 yaşından beri oynuyorum, şuanda ise 14 yaşındayım. Fakat yaşıma aldanmanıza gerek yok, düşünüyorum ki yaşıma göre çok olgun biriyim. Bu sunucuyu ise sizlere güzel bir oyun deneyimi yaşatmak, sizlere arkadaşlar edindirmek amacı ile açmış bulunmaktayım.

Sizlere şunu söylemeliyim ki sunucumuzda daha sadece orman, spawn ve büyü warpları bulunmakta. Sizlere söz veriyorum ki en kısa sürede köylülerle takas yapabileceğiniz takas da bunların arasına eklenecektir.

SUNUCU ÖZELLİKLERİ:
Sunucumuz axitr portu üzerinden 1050 MB ram ile açıldı, ve bu da birazcık sıkıntıya yol açıyor, ben de bunun farkındayım. Fakat en kısa sürede yeni bir sağlayıcıya geçeceğiz.

SUNUCU GÖRSELLERİ:
spawn.png

2020-12-05_22.40.31.png
warp enchant.png

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bir konu tasarımı yaptırmalısın. Ayrıca buildler ekran görüntüsünde görüldüğü üzere şu an kötü duruyor. Yaş konusunda o açıklamayı yapmana bile gerek yoktu insanla konuşulunca olgunluğu anlaşılıyor zaten.

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güzel kardeşim 1.si seçtiğin sürüm aşırı eski bu nedenle oyuncuların birçoğu seni tercih etmeyecektir. ayrıca buildlerin de hiç iç açıcı değil en azından satın aldığın hosting şirketinin haritalarını kullanabilirdin en başta. Konu tasarımında sunucu özelliklerinden bahsetmen de gerekiyordu.. örnek vericek olursak Silk spawner, falanca coin, meslekler, köylü takas gibi.. konu tasarımında kendinden değil sunucundan bahsetmelisin. üzülerek söylüyorum ki oyuncular sunucunda oynamak istemeyecektir. biraz daha yüksek bir paketle kendini geliştirerek karşımıza gelmeni temenni ediyorum. başarılar

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha yolun başındasın... Bu yaşa göre gayet güzel bir adım olmuş seni tebrik ediyorum. Sonuçta kimse senden şu an piyasada ki sunucular gibi bir sunucu açmanı beklemiyor açıkçası ben şu an beklemiyorum. Sana bir arkadaş tavsiyesi olarak şunları söyleyebilirim. Piyasayı incele , yeni geliştirilen sistemlere göz at. Bunları kendi hayal gücünle harmanla ve tasarla emin ol bu yolda sana çok yardımcı olacaktır.BAŞARILAR!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Daha yolun başındasın... Bu yaşa göre gayet güzel bir adım olmuş seni tebrik ediyorum. Sonuçta kimse senden şu an piyasada ki sunucular gibi bir sunucu açmanı beklemiyor açıkçası ben şu an beklemiyorum. Sana bir arkadaş tavsiyesi olarak şunları söyleyebilirim. Piyasayı incele , yeni geliştirilen sistemlere göz at. Bunları kendi hayal gücünle harmanla ve tasarla emin ol bu yolda sana çok yardımcı olacaktır.BAŞARILAR!
Yaşa göre bakmamak gerek bende 14 yaşındayım.

Bu arada bildirim geldi konuyu tekrar okudum aklıma gemişken söyleyeyim, axitr yerine Rabisu kullan. 4GB Webpanel işini fazlasıyla görecektir.