GamerSurvival.nitrado.net : Kredi - Dinar Magaza - Rütbeye özel kit-kasalar > Eee Daha ne bekliyon

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dürüstüm zaten çok iyi sunucu çok iyi reklam alıyor fakat herkesin emeği çöpe gidiyor bir tek biz kaldık sağlam yalan mı resmiyet yok bizde işine gelirse
sizi kötülemiyorum ama güzel bir sunucu değilsiniz kusura bakmayın Yeniliğiniz yok Ve Korumanızda yok Gelin veriyim Kimse bir şey yapamasın ama korumayı aldıktan Sonrada Umarım Bize Dayılanmassınız :durt:

emreeksin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sizi kötülemiyorum ama güzel bir sunucu değilsiniz kusura bakmayın Yeniliğiniz yok Ve Korumanızda yok Gelin veriyim Kimse bir şey yapamasın ama korumayı aldıktan Sonrada Umarım Bize Dayılanmassınız :durt:
Korumayı vericek misin aslında koruma var fakat nasıl yapıyorlar anlamıyorum

Korumayı vericek misin aslında koruma var fakat nasıl yapıyorlar anlamıyorum

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyse iyi günler kardeşim sana okey görüşürüz

emreeksin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
alıntı haritalar bide üst düzey diyo boşver
Dostum serveri 2 kere yenilediğimzden 12 adet warp yapmak içini vaktimiz yoktu bizde başka bir kurucu arkadaştan rica ettim sağolsun haritaları verdi bunlar çalıntı değil ve bunlar oyuncuların oyun kalitesini düşürmüyor !

alıntı haritalar bide üst düzey diyo boşver
Dostum serveri 2 kere yenilediğimzden 12 adet warp yapmak içini vaktimiz yoktu bizde başka bir kurucu arkadaştan rica ettim sağolsun haritaları verdi bunlar çalıntı değil ve bunlar oyuncuların oyun kalitesini düşürmüyor !

UstaBuilderMurat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucuya girip /warp istek bölümüne claimde pvp açılmasını istediğinizi beliritiniz çünkü kurucu ona göre açacak !

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Tabikide düşürmüyor ama Haritayada önem verilmeli boş Zamanınızda Harita Yapmalısınız

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
6 gb ram?
4 slotlu sunucularda maksimum 6 gb ram olabilir.
Slot bugu yaptığınız açık açık belli oluyor.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreeksin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
6 gb ram?
4 slotlu sunucularda maksimum 6 gb ram olabilir.
Slot bugu yaptığınız açık açık belli oluyor.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Server Ekonomik Nedenler ve Sizin gibi diğerlerininde kıskançlığı ve başkasının başarısını kısmanması sonucu online + ram + pluginlerin gelişmesi için bakıma alındı 17 Şubat Cumartesi Günü Öğlen Saatlerinde yeni yorumu yaparsınız!